Most Tyagiki, który 15 lipca zamknięto dla ruchu zapobiegawczo, został ponownie otwarty dla ruchu.

Na podstawie otrzymanych informacji zespoły policji zamknęły most, gdzie podejrzany wraz ze swoim pojazdem podjął środki ostrożności, zbliżając się do pojazdów w obu kierunkach.

Pojazdy nie mogły wjechać na most, ponieważ na moście znajdowało się kilka zastępów policji. Pojazdy ustawiają się przed bramą wjazdową na most.

Gubernatorstwo Stambułu poinformowało, że na moście miała miejsce prywatna operacja, a policja na wszelki wypadek wstrzymała ruch na moście.

Minister spraw wewnętrznych Yerlikaya: Nasi funkcjonariusze policji negocjowali z mężczyzną, uspokoili go i przejęli dowodzenie.

Minister spraw wewnętrznych Ali Yerlikaya ogłosił, że kierowca, który zablokował drogę na Moście Męczenników 15 lipca, od 1,5 roku leczy się na chorobę afektywną dwubiegunową, był pod przymusem i brał na siebie odpowiedzialność przez funkcjonariuszy policji.

W swoim oświadczeniu na swoim koncie w mediach społecznościowych Yerlikaya poinformował, że ruch w obu kierunkach Mostu Męczenników 15 lipca został zamknięty, ponieważ o godzinie 22:14 pojazd z napisem SMA zablokował drogę.

Yerlikaya zauważył w swoim poście, co następuje:

„Potwierdzono, że osoba prowadząca pojazd, RCÇ., przez 1,5 roku była leczona na chorobę afektywną dwubiegunową. Nasi funkcjonariusze policji ponegocjowali z tą osobą, uspokoili ją i zabrali. Opinia publiczna zostanie o tym poinformowana. Rozwój sytuacji.”

READ  Wynik Guardians vs. Yankees: Cleveland bierze udział w drugiej grze, gdy Jameson rezygnuje z dwóch dodatków Taylon.

Most został ponownie otwarty dla ruchu

Po zatrzymaniu podejrzanego przez policję most został ponownie otwarty dla ruchu.

Podejrzanego zabrano na przesłuchanie do Komisariatu Policji Rejonowej w Beşiktaş, a samochód do Wydziału Dochodzeń Kryminalnych.

Ustalono szczegóły akcji

Z otrzymanych informacji wynika, że ​​gdy policjanci zaobserwowali zaparkowany na moście pojazd i podeszli do samochodu, siedzący na miejscu kierowcy mężczyzna miał w dłoni zawleczkę z czerwonym kablem.

Zespoły zgłosiły sytuację na komisariat policji i 15 lipca jako środek ostrożności zamknęły dla ruchu most Tyagi. W międzyczasie na miejsce wysłano zespoły Dyrekcji ds. Unieszkodliwiania Bomb i Wywiadu, posiłki i policję negocjacyjną.

Mówi się, że RCÇ, który znajdował się w pojeździe, powiedział zespołowi negocjacyjnemu, aby się poddał, twierdząc, że rząd podjął takie działania, aby pomóc pacjentom z SMA, i że chce spotkać się ze starszym stanowym.

Z zapisów wynika, że ​​podejrzany został zatrzymany przez zespoły policyjne po negocjacjach, które trwały około 1 godziny.

„Nie ufaj twierdzeniom podawanym poza oficjalnymi źródłami”.

Centrum Zwalczania Dezinformacji (DMM) stwierdziło, że należy zwrócić uwagę na doniesienia z oficjalnych źródeł dotyczące zamknięcia dla ruchu mostu Tyagi w dniu 15 lipca.

W oświadczeniu wydanym przez DMM stwierdził, co następuje.

„Bądź świadomy oświadczeń oficjalnych źródeł dotyczących zamknięcia dla ruchu mostu Tyagi w dniu 15 lipca. Nie polegaj na twierdzeniach spoza oficjalnych źródeł”.

Na stronie internetowej Agencji Anadolu wiadomości dostarczane subskrybentom są podsumowywane i publikowane za pośrednictwem systemu kanałów informacyjnych AA (HAS). Skontaktuj się z nami, aby zapisać się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *