MKE Ankaragucu zgadza się z Nantes na transfer Diaka

Hussain Aytekin przekazał informacje na temat działań transferowych klubu.

Aytekin powiedział, że sprzeda Diacka, którego dołączył do zespołu w zeszłym sezonie poza sezonem, za wysoką cenę po roku.


– Diack był niskobudżetowym transferem inwestycyjnym, który wykonaliśmy w zeszłym sezonie. To piłkarz, który ma wszystkie prawa naszego klubu. Diack, podpisaliśmy z Nantes wypożyczenie w wysokości 400 000 euro oraz umowę na obowiązkowy zakup 2 mln euro na koniec sezonu. Krótki czas, zwłaszcza z gwiazdorską drużyną ligi francuskiej. Z tego powodu udział uzyskany z kolejnej sprzedaży jest dla naszego klubu bardzo ważny.


„Zapewnijmy naszej społeczności bezstresowy i szczęśliwy sezon”

Hüseyin Aytekin poinformował, że trwają negocjacje w sprawie wymiany walut.

Menadżer żółto-granatowego klubu zapewniał, że są świadomi oczekiwań społeczności.


„Zapewnijmy naszej społeczności bezstresowy i szczęśliwy sezon. Trwają negocjacje w sprawie bramkarzy i skrzydłowych. Naszym wyborem na te pozycje będą zagraniczni gracze. Oprócz kryteriów wydajności i czynników finansowych, patrzymy również na chęć gry dla Ankary. Nie można powiedzieć, że żaden transfer nie zostanie zakończony bez podpisania”.


„Nie chcemy popełnić błędu w zamian”.

Hüseyin Aytekin podkreślił, że do tej pory powiększyli skład o ważne nazwiska.


„Jesteśmy bardzo ostrożni, aby nie popełnić błędu w transferze. Chroniliśmy kręgosłup naszej drużyny za pomocą graczy, o których prosił nasz trener Tolune Kafkas. Do naszego zespołu dołączyli wartościowi gracze z Super League Hyrulla Pelezer, Efkan Bekiroglu, Mert Sedin i Bajik. Ponownie dołączyliśmy do naszego zespołu.

READ  Różnica między Anadolu Efes a Barceloną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *