Masło orzechowe Skippy przywołane w 18 stanach z powodu możliwych metalowych fragmentów

Przesyłki, które prawdopodobnie zostały dotknięte, zostały wysłane do: Kalifornii, Connecticut, Delaware, Florydy, Hawajów, Illinois, Indiany, Kansas, Massachusetts, Minnesoty, Missouri, Północnej Karoliny, Nebraski, New Hampshire, New Jersey, Nowego Jorku, Oklahomy i Wisconsin.

Żaden konsument nie narzekał na ten problem, Hormel powiedział The Washington Post, a wszyscy detaliści, którzy otrzymali produkty, zostali powiadomieni.

Firma poinformowała w komunikacie prasowym, że wewnętrzne systemy wykrywania w placówce zasygnalizowały problem i że wycofuje wycofanie „z dużą ostrożnością i z naciskiem na jakość swoich produktów”.

Jeśli uważasz, że mogłeś kupić jeden z tych produktów, możesz zwrócić go do sklepu, w którym został zakupiony lub zadzwonić do działu zaangażowania konsumentów Skippy Foods pod numer 1-866-475-4779 lub odwiedzić jego witrynę internetową: www.penutbutter.comaby uzyskać przewodnik krok po kroku.

Hormel z Minnesoty to coś więcej 130 lat, opracowując pierwszą na świecie szynkę w puszkach i kultowy SPAM, podstawowy produkt dla żołnierzy podczas II wojny światowej. Obecnie szczyci się ponad 50 markami sprzedawanymi na całym świecie, od Planters po Herdez.

Hormel nabyty Skippy w 2013 roku za około 700 milionów dolarów, starając się rozszerzyć swoją działalność o białko, które nie jest mięsem. Według Hormel’s, rocznie produkuje się ponad 90 milionów słoików masła orzechowego Skippy stronie internetowej.

READ  Wszystkie oczy zwrócone na posiedzenie rządu! Rozważana jest podwyżka wynagrodzeń emerytowanych urzędników służby cywilnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *