Masło orzechowe Skippy przywołane w 18 stanach z powodu możliwych metalowych fragmentów

Przesyłki, które prawdopodobnie zostały dotknięte, zostały wysłane do: Kalifornii, Connecticut, Delaware, Florydy, Hawajów, Illinois, Indiany, Kansas, Massachusetts, Minnesoty, Missouri, Północnej Karoliny, Nebraski, New Hampshire, New Jersey, Nowego Jorku, Oklahomy i Wisconsin.

Żaden konsument nie narzekał na ten problem, Hormel powiedział The Washington Post, a wszyscy detaliści, którzy otrzymali produkty, zostali powiadomieni.

Firma poinformowała w komunikacie prasowym, że wewnętrzne systemy wykrywania w placówce zasygnalizowały problem i że wycofuje wycofanie „z dużą ostrożnością i z naciskiem na jakość swoich produktów”.

Jeśli uważasz, że mogłeś kupić jeden z tych produktów, możesz zwrócić go do sklepu, w którym został zakupiony lub zadzwonić do działu zaangażowania konsumentów Skippy Foods pod numer 1-866-475-4779 lub odwiedzić jego witrynę internetową: www.penutbutter.comaby uzyskać przewodnik krok po kroku.

Hormel z Minnesoty to coś więcej 130 lat, opracowując pierwszą na świecie szynkę w puszkach i kultowy SPAM, podstawowy produkt dla żołnierzy podczas II wojny światowej. Obecnie szczyci się ponad 50 markami sprzedawanymi na całym świecie, od Planters po Herdez.

Hormel nabyty Skippy w 2013 roku za około 700 milionów dolarów, starając się rozszerzyć swoją działalność o białko, które nie jest mięsem. Według Hormel’s, rocznie produkuje się ponad 90 milionów słoików masła orzechowego Skippy stronie internetowej.

READ  Serena Williams pokonała drugą na świecie Annette Kontavit w meczu singlowym US Open.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *