Los Angeles Rams all-in, gwiazdorskie podejście skutkuje zwycięstwem Super Bowl LVI nad Cincinnati Bengals

INGLEWOOD, Kalifornia – Super Bowl LVI zapowiadało się na ogromne rozczarowanie dla Los Angeles Rams.

Stracili prowadzenie podczas fatalnego początku drugiej połowy. Stracili jednego ze swoich najlepszych graczy w szerokim odbiorniku Odell Beckham Junior. do kontuzji kolana. Mieli zmarnować występy kalibru MVP od Aaron Donald oraz von Millernie wspominając o tym, co może być ich najlepszym strzałem w mistrzostwo w dającej się przewidzieć przyszłości.

Potem, jak już wiele razy w sezonie mistrzów Baranów, rozgrywający Mateusz Stafford i szeroki odbiornik Cooper Kupp przyszedł na ratunek.

W jeździe, która zakończy się w historii NFL, Kupp skonwertował czwartą przegraną z końcem, strzelił trzy kary z rzędu i zdobył cztery podania Stafforda, z których ostatnie dało przyłożenie na 1 jard z wynikiem 1:25 przed końcem, 79 jardów, które rozpoczęło się, gdy pozostało 6:13.

Donald następnie zamknął drzwi z kolejną presją bengalskiego rozgrywającego Joe Burrow na czwartej i 1 od 49 Ramsów na 39 sekund przed końcem.

Powrót The Rams na szczyt świata NFL to idealne zakończenie historii, którą czyta się jak hollywoodzki scenariusz.

Zastawili swoją przyszłość, wymieniając się wyborami z wysokimi draftami, aby wygrać Super Bowl LVI na stadionie SoFi – w pierwszym sezonie z fanami na obiekcie właściciela Stana Kroenke o wartości 5 miliardów dolarów – i opłaciło się to zwycięstwem 23-20 nad w Cincinnati Bengals w niedzielę. Były to drugie mistrzostwa Ramsów w Super Bowl i pierwszy tytuł w Los Angeles od 1951 roku.

„To niesamowite uczucie. Mówisz o prężnej drużynie, trenerach, zawodnikach. Jestem bardzo dumny z tej grupy, po prostu dumny, że jestem z nią związany” – powiedział trener Rams Sean McVay. „Cały czas mówimy o rywalizacji o wspaniałości, o byciu najlepszym, gdy trzeba tego, co najlepsze. Aby atak mógł znaleźć sposób, a następnie Aaron mógł go dobić, to poetyckie, człowieku”.

W 2016 roku wrócili do Los Angeles, powrót do domu po 21-letnim biegu w St. Louis. Louis, który został wyróżniony wygraną w Super Bowl XXXIV w 2000 roku. Po sezonie 2018 mocno upadli w Super Bowl LIII do Patriots, przygotowując grunt pod ewentualne odkupienie.

Udało im się to dzięki serii odważnych ruchów.

  • Zatrudnienie 30-letniego McVaya jako głównego trenera w 2017 roku, co czyni go najmłodszym głównym trenerem we współczesnej historii ligi.

  • Wymieniasz dwie pozycje w pierwszej rundzie draftu z Jacksonville Jaguars na Cornerback Jalen Ramsey w październiku 2019 r.

  • Rozgrywający trading Jared Goffdwa typy w pierwszej rundzie i trzeci wybór do Detroit Lions dla Stafforda w styczniu 2020 roku.

  • W listopadzie zamienię wybór z drugiej i trzeciej rundy z Denver Broncos na Millera. 1.

  • Podpisanie kontraktu z Beckhamem Jr. do rocznego kontraktu w listopadzie 11.

READ  1 strażak nie żyje, inny został ranny w pożarze wieżowca na Gold Coast w Chicago: Urzędnicy – ​​NBC Chicago

Kroenke sprowadził swoją drużynę z powrotem na bardzo nasycony rynek sportowy, od dawna należący do Los Angeles Dodgers i Los Angeles Lakers oraz ich 24 połączonych mistrzostw świata. Przeniesienie to nastąpiło wraz z obietnicą nowego stadionu, a później doprowadziło do pozwu z St. Louis zadowolił się 790 milionami dolarów.

The Rams wykorzystali także McVaya po kiepskim i nudnym sezonie 4-12 pod wodzą trenera Jeffa Fishera w pierwszym sezonie zespołu w LA McVay, który otwarcie zastanawiał się nad swoją przyszłością, próbując pogodzić życie zawodowe z osobistym. Najmłodszy główny trener, który wygrał Super Bowl w wieku 36 lat.

„Wiele osób tańczyło w Los Angeles” – powiedział na początku tego miesiąca dyrektor operacyjny Rams, Kevin Demoff. „Nikt nie był skłonny powiedzieć: 'Zamierzam kupić ziemię, zbudować stadion, sprowadzić swoją drużynę i naprawdę zasadzić flagę, nie znając wyniku”. To pierwsze ryzyko, po którym nastąpił Sean McVay, te dwa ryzyka ustawiły nas na tym, gdzie jesteśmy dzisiaj.

W sposobie, w jaki Barany budowali swój skład mistrzowski, było wiele ryzyka. Ciągle rezygnowali z wysokiej klasy kapitału, wymieniając się na jednego gracza namiotowego po drugim – Ramseya, Millera, odbiorniki Sammy Watkins oraz Brandin kucharze i narożnikiem Marcus Peters, żeby wymienić tylko kilka. Uważali, że podejście jest konieczne, aby przyciągnąć uwagę miasta, które kocha swoje gwiazdy i zbudować to, co pozostaje letnią rzeszą fanów.

Ale ich największą transakcją był hit dla Stafforda, który dał im potrzebne ulepszenie w stosunku do Goffa – którego zdobyli jako pierwszy w 2016 roku po wymianie 15 miejsc – i, jak mieli nadzieję, brakujący element do biegu Super Bowl. Warto było zaryzykować.

„Jestem po prostu bardzo zadowolony, że mogę być związany z grupą, która nie boi się strzelać, ryzykować rzeczy, które naszym zdaniem leżą w najlepszym interesie drużyny piłkarskiej” – powiedział McVay. „Wiele przewracamy oczami, ale wierzymy w te rzeczy i zamierzamy robić rzeczy, które naszym zdaniem są w najlepszym interesie, niezależnie od tego, czy to ja, Les, Kevin Demoff, [VP of football and business administration]Tony Pastoors i wszystko zaczyna się od pana. Kroenke i jego zaufanie i chęć, a następnie gracze potrafiący we właściwy sposób wprowadzić chłopaków na pokład. To jest słodkie. Naprawdę szczęśliwy dla tych facetów ”.

READ  Ukraińscy urzędnicy twierdzą, że strajkują w rosyjskim składzie broni w obwodzie ługańskim

Stafford powiedział ESPN po transakcji, w której chciał grać w wielkich grach po tym, jak nie wygrał we wszystkich trzech swoich meczach play-off w ciągu 12 sezonów z Lions. Dostał tę szansę po doprowadzeniu Rams do rekordu 12-5 i tytułu NFC West. Okazał się godny wielkiej sceny, prowadząc wygrywające mecze w rundzie dywizji, NFC Championship Game i Super Bowl.

Nie żeby była to całkowicie gładka jazda dla Baranów lub ich rozgrywającego.

Stafford wyglądał na kandydata do MVP z początku sezonu, gdy Rams ścigali się na starcie 7:1, ale potem zanotował sześć strat, przegrywając trzy z rzędu mecze listopadowe z ewentualnymi zespołami play-off. Stracili też odbiornik Robert Woods do kończącej sezon kontuzji kolana podczas tego poślizgu, natychmiast zmieniając ich dodanie Beckham z luksusu w konieczność jako nr. 2 szerokie miejsce za Kuppem, Ofensywnym Graczem Roku NFL.

The Rams wygrali kolejne pięć meczów, pomimo utrzymujących się problemów z rotacją Stafford i gwałtownego wzrostu COVID-19 w ich szatni, co skłoniło NFL do cofnięcia meczu z 15 tygodnia z Seattle Seahawks na wtorek.

Mieli szansę na wyeliminowanie San Francisco 49ers z rywalizacji w playoffach w 18 tygodniu, ale stracili prowadzenie 17-0 u siebie – przed morzem ubranych na czerwono fanów Niners, którzy zaatakowali SoFi – w drodze do szóstej prostej przegranej z rywalami z dywizji.

Transakcje Beckhama i Millera dodatkowo zasygnalizowały ich podejście all-in do 2021 roku. W 11 grach, w tym w play-offach, Beckham złapał siedem podań przyziemienia, podczas gdy Miller zanotował dziewięć worków.

„Byli bardzo wpływowi na tym odcinku”, powiedział dyrektor generalny Les Snead na początku tego tygodnia, „i to był zamiar ich wprowadzenia”.

Miller i Beckham byli ostatnimi gwiazdami, które dołączyły do ​​obsady, w której znaleźli się Kupp (który zdobył potrójną koronę NFL w sezonie zasadniczym), Ramsey (który prowadził drużynę z czterema przejęciami) i Donald (który miał kolejnego obrońcę roku -godny sezon). Wszyscy trzej zostali nazwani pierwszym zespołem All-Pro.

Jednak Rams mogliby nie dostać się do Super Bowl LVI, gdyby nie niektórzy z ich mniej znanych graczy, którzy grali w dużych rozgrywkach w play-offach. Było bezpieczeństwo zapasowe Nick Scott odebranie Toma Brady’ego w rundzie dywizyjnej i obrońcy linii Travin Howard przypieczętowując grę o mistrzostwo NFC, schodząc z błędnym Jimmy Garoppolo rzut, który wymusiła presja Donalda. I tam był Matt Gay kopanie zwycięskiego kosza z gry vs. Tampa Bay, a następnie powtórzenie tego kontra 49ers, ograniczając rajd Rams z 10-punktowej straty w czwartej kwarcie.

READ  Real Madryt oszołomił Man City w półfinale Ligi Mistrzów, Rodrigo Hero, zespół Cardioli topnieje

„Wrócić, popaść w największego rywala w największym meczu na nowym stadionie o prawo do gry w Super Bowl, to jest historia Hollywood” – powiedział Demoff. „Nie chcę pisać sequela, w którym rozczarujemy się pod koniec pierwszej wersji, wrócimy i ponownie będziemy musieli wspinać się na górę”.

Byłoby to szczególnie trudne, biorąc pod uwagę pytania o długoterminową rentowność składu, który został stworzony, aby teraz wygrywać. The Rams nie mają wybrać w pierwszej rundzie do 2024 r. – co oznaczałoby siedem lat bez tego – po rezygnacji z 2022 i 2023 r. 1 w handlu Stafford. Rozstali się z tegorocznymi zawodnikami drugiej i trzeciej rundy Millera, co pozostawia ich bez wyboru w pierwszej setce.

Mają też prawie 14 milionów dolarów w stosunku do limitu wynagrodzeń w 2022 roku, co utrudni ponowne podpisanie podpisów wolnych agentów, takich jak Beckham i Miller, oraz utrzymanie drogich starterów, takich jak lewy sprzęt Andrzeja Whitworthaktóry i tak może przejść na emeryturę.

„To nie jest dla osób o słabym sercu” – powiedział Demoff o podejściu, jakie przyjęli Barany przy tworzeniu ich składu. „To nie jest kwestia słabego portfela. Musimy udowodnić, że to się powiedzie… Musimy udowodnić, że to może działać i że możemy to robić dalej”.

Ale Rams nie muszą się teraz martwić o ciąg dalszy sequelu po tym, jak przybili do perfekcji zakończenie w Super Bowl LVI.

„Jest tak wielu ciężko pracujących, tak wielu utalentowanych facetów, tak wielu w moim zespole, którzy zasłużyli na ten moment, człowieku, i dobrze jest im to dać” – powiedział Miller. „Dobrze jest dać go Aaronowi Donaldowi, Andrew Whitworthowi, Jalenowi Ramseyowi, wszystkim tym facetom, którzy pracowali przez całą swoją karierę, aby dojść do tego punktu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *