kruki kontra Buccaneers zdobywają punkty, na wynos: Baltimore strzela trzymeczowy poślizg Toma Brady’ego od 2002 roku

Kto gra w czwartek wieczorem dla Baltimore Ravens i Tampa Bay Buccaneers. Kruki przesunęły się na 5-3 po wygranej 27-22 w Tampa Bay, wyglądając jak najlepsza drużyna AFC North. Zamiast tego Buccaneers, teraz 3-5 po trzeciej z rzędu porażce, wyglądali jak drużyna, która nie ma wystarczającej szansy na zagranie głębokiej gry w styczniu.

Tampa Bay rozpoczęło się bardzo dobrze, zanim odpadło w ostatnich trzech kwartach. Gorączka podań przez Baltimore uprzykrzyła życie Tomowi Brady’emu, który w pierwszej połowie pokonał Bena Roethlisbergera i został najbardziej zwolnionym rozgrywającym w historii NFL. Lamar Jackson miał świetną noc dla gościa rozgrywającego, gdy rzucił dwa podania przyziemienia na 27 z 38 podań. Jackson był również częścią gry biegowej, która przejechała 233 jardy, co pomogło przeżuć 38-minutowy zegar meczowy.

Po przerwie Kruki objęły prowadzenie po podawaniu przyziemienia w trzeciej kwarcie od Jacksona do Kenijczyka Drake’a i Isaiaha Likely’ego. Baltimore strzelił w podwójnej liczbie na 15 jardów przyziemienia Devina DuVernay’a z 6:35 przed końcem, mniej niż sześć minut po tym, jak Buccaneers zdobyli pierwsze punkty w połowie po bramce z pola Ryana Succopa.

Brady na krótko ożywił nadzieję, podając pod koniec lądowania do Julio Jonesa. Jednak Kruki odzyskały wynik z rzutu na bramkę i przypieczętowały zwycięstwo, przerywając serię 302 meczów Brady’ego bez trzech porażek z rzędu.

Po dwóch zatrzymaniach w czerwonej strefie w pierwszych 30 minutach gry, Buccaneers weszli do przerwy z przewagą 10-3. Tampa Bay również dostało przyzwoitą pierwszą połowę od Brady’ego, którego 44 jardów do Chrisa Godwina dało zielone światło Leonardowi Fournette’owi w połowie pierwszej kwarty.

Obie drużyny doznały poważnych kontuzji w czwartek wieczorem. Kruki straciły odbiornika Rashoda Batemana (stopa) i Marka Andrewsa (ramię) przez pierwsze trzy kwarty, a następnie Gusa Edwardsa (ścięgno podkolanowe) w czwartej kwarcie. Bucs stracili linebackera Shaquille’a Barretta w drugiej połowie. Obawia się, że Barrett doznał urazu Achillesa. Za pośrednictwem mediów NFL.

READ  Wielka Brytania na krawędzi recesji po tym, jak gospodarka skurczyła się o 0,2% w trzecim kwartale

Oto bliższe spojrzenie na to, co wydarzyło się w Tampie.

Dlaczego kruki wygrały?

Baltimore dominował na boisku, kontrolując piłkę przez ponad dwie trzecie gry. Prowadzony przez Edwardsa i Drake’a Baltimore zdominował boisko, pokonując błędy z pierwszej połowy w czerwonej strefie. Kruki otrzymały duży wkład od Likely’ego i DeMarcusa Robinsona, którzy złapali 12 z 15 celów na 141 jardów.

W obronie, Kruki zamknęły atak Brady’ego i Buccaneers przez ostatnie trzy czwarte meczu. Justin Houston pociągnął łyk z Fountain of Youth, rejestrując dwa worki i dwa wślizgi. Houston i pozostali koledzy z drużyny zamknęli biegową grę Tampa Bay, utrzymując Brady’ego przy 26 z 44 podań.

Dlaczego bukmacherzy przegrali?

Ofensywa Tampa Bay całkowicie wyschła po pierwszej kwarcie. Nie dając swojej obronie odpoczynku, jednostka przebiła się pięć razy z rzędu. Podczas gdy jego gra biegowa nie przyniosła mu żadnej przysługi, Brady nie wykonał zbyt wielu podań, które utrzymywały łańcuchy w ruchu. Falstart Fournette’a, który dał Buccaneersom 11 i zdobył czwartego i gola z linii 3 jardów na 4:57 przed końcem, również zaszkodził ofensywie Buccaneers.

Podczas gdy ich ofensywa im nie pomogła, obrona Buccaneers nie zdołała stworzyć zmieniających tempo akcji w drugiej połowie. Kruki nie były w stanie powstrzymać Baltimore’a na zewnątrz, gdy przedzierały się przez obronę Tampa Bay.

Jasnym punktem dla Buccaneers jest związek Brady’ego i Mike’a Evansa. Evans był 6 z 11 celów na 123 jardy, w tym 51-jardowy chwyt, który ustanowił pierwszy wynik Buccaneers w drugiej połowie.

punkt zwrotny

Baltimore zdominował trzecią kwartę, pokonując Tampa Bay 14-0 i kontrolując piłkę przez prawie 13 minut. Ofensywa Ravens otworzyła połowę 9-play, 77-jardowym zacięciem, które zakończyło się decydującym podaniem Jacksona na przyłożenie do Drake’a.

Obrona Ravens wykonała szybki punt Tampa Bay, po czym Baltimore wkroczył na 11-play, 80-jardową jazdę, która została zatrzymana przez świetne podanie Jacksona do Likely’ego na pięć sekund przed końcem trzeciej kwarty.

READ  Mężczyzna, który zastrzelił brata, popełnia samobójstwo w Ankarze

Gra w grę

Po odpadnięciu Andrewsa i Batemana Likely zaatakował i wykonał decydujący chwyt, który dał Ravens na dobre prowadzenie. Po zaledwie 10 połowach w pierwszych siedmiu połowach sezonu, w czwartek wieczorem złapał sześć podań na 77 jardów.

Warto zacytować

Po wygranej Jackson pozwolił niektórym swoim fanom mówić za niego. Były MVP ligi cieszył się znakiem informującym o jego obecnym statusie kontraktu, ponieważ Jackson gra w ramach opcji debiutanta z piątego roku po tym, jak on i The Ravens nie byli w stanie uzgodnić długoterminowej umowy w minionym sezonie.

Co dalej

Buccaneers będą gościć The Rams w rewanżu gorącego starcia rundy dywizyjnej w styczniu. Podobnie jak Buccaneers, Barany powoli zaczynają w tym sezonie. Broniący tytułu mistrzowie zakończyli z rekordem 3-3.

Baltimore pojedzie do Baton Rouge 7 listopada, aby zmierzyć się ze Świętymi w „Monday Night Football”. Ofensywne kontuzje nękają Świętych do tej pory, gdy Nowy Orlean ma zaledwie 2-5.