Kontrakty terminowe na akcje spadają po tym, jak S&P 500 osiągnął nowe minimum w tym roku; Rentowności 10-letnich obligacji skarbowych krótko przekraczają 4%

CNBC Pro: CNBC Pro: Credit Suisse mówi, że teraz nadszedł czas, aby kupić dwie zielone akcje wodoru – i podnosi jedną o ponad 200%

Nadszedł czas, aby wejść do sektora ekologicznego wodoru, mówi Credit Suisse, z kilkoma katalizatorami ustawionymi na napędzanie czystej energii.

„Zielony wodór to rynek wzrostu – podnosimy szacunki rynkowe na 2030 rok [over] 4x”, powiedział bank, przewidując około 40-krotny wzrost produkcji zielonego wodoru do 2030 roku.

Wymienia dwie akcje, które napędzają zwyżkę – dając jej wzrost o ponad 200%.

Abonenci CNBC Pro mogą przeczytać więcej tutaj.

– Weissen Don

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych USA przekracza 4% po raz pierwszy od 2010 r.

CNBC Pro: Zarządzający aktywami ujawnia, co dalej z akcjami — i dzieli się tym, jak handluje na rynku

Neil Veitch, dyrektor inwestycyjny w SVM Asset Management z siedzibą w Edynburgu, mówi, że spodziewa się, że krajobraz makro pozostanie „bardzo trudny” przez resztę roku.

mówi CNBC Pro Rozmowy W zeszłym tygodniu Veitch wymienił kluczowe czynniki, które przyczyniły się do uczynienia rynku akcji „bardziej konstruktywnym” i podzielił się trendem w stosunku do wartości.

Abonenci CNBC mogą przeczytać więcej tutaj.

– Javier Ong

Pytania dotyczące zarobków, potencjalna recesja oznacza jeszcze większą sprzedaż

Dow i S&P 500 spadały przez sześć dni z rzędu, wiele z nich doświadczyło ogólnej wyprzedaży w tak zwanych dniach „wyczyszczenia”.

Czasami może to być przekorny sygnał kupna na Wall Street, ale wielu ekspertów inwestycyjnych jest sceptycznie nastawionych do zakończenia wyprzedaży. Jednym z powodów jest to, że oczekiwania dotyczące przychodów na przyszły rok wykazują bardziej solidny wzrost, co jest mało prawdopodobne w przypadku recesji.

„Jeśli zaczniemy dostrzegać zwrot w 2-letnich zyskach… i jeśli zaczniemy widzieć zwrot w dolarach, wiemy, że daje nam to możliwość wyjścia z tych wyprzedaży” – powiedział dyrektor ds. inwestycji Andrew Smith . Strateg w Delos Capital Advisors w Dallas. „Ale trudno mi się przekonać, że zdobyta historia będzie tak dobra, jak się tego spodziewamy”.

READ  Robert Quinn Eagles, oceny handlu niedźwiedziami: Philly daje gwiazdę defensywną w czwartej rundzie draftu

Ponadto, powiedział Smith, dramatyczne ruchy na rynkach obligacji i walut mogą oznaczać, że „coś się zepsuło” i rozsądnie byłoby poczekać na pojawienie się tych informacji.

Z pozytywnej strony Smith wskazał na silny rynek pracy i oznaki kontynuacji wydatków na podróże jako oznaki, że gospodarka USA może uniknąć poważnej recesji.

– Jesse Funt

Przyszłość bardziej się otworzy

Kontrakty terminowe na akcje nieznacznie wzrosły po otwarciu handlu o godzinie 18:00, a kontrakty terminowe na akcje Dow wzrosły o ponad 60 punktów w tym samym czasie, choć zyski te się zmniejszyły.

Kontrakty terminowe Nasdaq 100 miały największe otwarcie z trzech, co sugeruje, że w środę technologia może nadal osiągać lepsze wyniki.

– Jesse Funt

S&P 500 osiągnie czerwcowe minima we wtorek

Chociaż wtorkowe poziomy zamknięcia wykazywały stosunkowo skromne dzienne ruchy, S&P 500 nie osiągnął podczas sesji minimów z poprzedniego roku. Ten ruch był postrzegany przez wielu jako potwierdzenie porażki letniego rajdu dla akcji.

Indeks S&P 500 jest teraz o 24,3% niższy od swojego rekordu, a Dow znajduje się na rynku bessy, spadając o około 21,2%. Nasdaq Composite, którego spadek datuje się na listopad, jest o 33,2% poniżej swojego najwyższego poziomu.

Kolejny kluczowy benchmark dla inwestorów w najbliższych dniach może pochodzić z rynku obligacji, gdzie rentowność 10-letnich obligacji skarbowych zeszła poniżej poziomu 4%.

– Jesse Pound, Christopher Hayes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *