Kontrakty terminowe Dow straciły 300 punktów na początku tygodnia, ponieważ rajd na Wall Street nadal słabnie

Kontrakty terminowe na akcje w USA spadły w poniedziałek Zatrzymany na letnim rajdzie w zeszłym tygodniuNa Wall Street powróciły obawy przed agresywnymi podwyżkami stóp procentowych.

Kontrakty terminowe Dow Jones Industrial Average spadły o 321 punktów, czyli 0,95%. Kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq 100 spadły odpowiednio o 1,22% i 1,57%.

Gdy te ruchy przychodzą Rynki europejskie gwałtownie spadłyCzęściowo powodowane obawami o rosnącą inflację i wysokie stopy procentowe na całym świecie.

W piątek S&P 500 spadł o 1,29%. Średnia przemysłowa Dow Jones spadła o 292 punkty, czyli 0,86%, a kompozyt Nasdaq spadł o 2,01%. Główne średnie również odnotowały tygodniowe straty.

Te ruchy wyprzedzają prawdopodobnie burzliwy tydzień handlu na Wall Street. Inwestorzy czekają na ostatnie komentarze prezesa Fed Jerome’a ​​Powella na temat inflacji podczas dorocznej konferencji ekonomicznej banku centralnego w Jackson Hole.

„Niedawno kilka razy pisaliśmy o czekaniu i handlu przed kluczowymi wydarzeniami/wydarzeniami… i o tym, jak to może przygotować grunt pod większą zmienność wokół wydarzeń, a część tej gry zobaczymy w przyszłym tygodniu. inwestorzy czekają na sympozjum” – napisał srebrną notatką Christopher Jacobson z Susquehanny. Czytaj dalej.

Jeśli chodzi o zarobki, inwestorzy oczekują, że Palo Alto Networks i Zoom Video zgłoszą się po dzwonku w poniedziałek.

READ  Ankieta Elona Muska na Twitterze, aby zdecydować, czy potentat Tesli pozostanie na stanowisku CEO Twittera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *