Kanye West traci status miliardera po przecięciu krawatów Adidas – Billboard

Kanye West Step, już nie miliarder Forbes. Opublikowano 25 października, że ​​raper stracił miejsce na liście miliarderów Porzucone przez adidas Za ciąg jego antysemickiej retoryki.

Agencja sportowa powiedziała na początku tego miesiąca, że ​​jej współpraca z Yeh jest „poddawana przeglądowi”. Mistrzowie napojów Internet „Sprawa z adidasem polega na tym, że mogę powiedzieć, że antysemityzm i oni nie mogą mnie porzucić… Mogę robić rzeczy antysemickie, a Adidas nie może mnie porzucić. Co teraz?”

Według magazynu finansowego, wieloletnia współpraca Ye z Adidasem została wyceniona na 1,5 miliarda dolarów, a bez niej mówi się, że jest wart zaledwie 400 milionów dolarów. Jednak kontrowersyjna gwiazda może być kontrowersyjna ForbesSzacunek jego wartości netto, tak jak robił to w przeszłości. „To nie miliard” – wysłał SMS-a do magazynu, gdy po raz pierwszy został wymieniony na liście w 2020 roku. „To 3,3 miliarda dolarów, ponieważ nie ma nikogo. Forbes Umie liczyć.”

To, co pozostało z imperium finansowego Kanye po utracie umowy z Adidasem, składa się z „nieruchomości, pieniędzy, jego katalogu muzycznego i 5% udziałów w firmie modelującej Skims, należącej do byłej żony Kim Kardashian”. Forbes.

Inne marki, które przestały współpracować z Ye, to jego antysemickie diatryby BalenciagaFirma produkcyjna MRC I Instytut Twórczych Artystów. interwał usunięcie produktów Yeezy z półek i produkcji oraz zamknięcie sklepu internetowego Yeezy Gap rapera. Tymczasem jest zarówno Kardashian, jak i jej siostra Khloé Kardashian Wypowiedziane publicznie W poparciu dla społeczności żydowskiej bez wymieniania Kanye z nazwiska lub bezpośredniego odwoływania się do jego komentarzy.

READ  Lakhs pojazdów przywiązano do drzew, aby zapobiec wciągnięciu ich do jeziora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *