Przewodniczący Benny Thompson mówi, że komitet spotyka się z byłym prokuratorem generalnym Williamem Barrowem 6 stycznia.

„Szczerze mówiąc, rozmawialiśmy już z byłym prokuratorem generalnym”, Rep. Penny Thompson Powiedział Margaret Brennan z CBS została zapytana, czy pójdzie do baru grupowego w „Face the Nation”. „Rozmawialiśmy z osobami z Departamentu Obrony. Obawiamy się, że nasze wojsko było częścią tego wielkiego kłamstwa w kampanii, że wybory były fikcją”.

Demokraci z Mississippi kontynuowali: „Tak więc, jeśli użyjesz wojska, możesz przejąć te maszyny do głosowania. Opinia publiczna musi wiedzieć, chociaż jest to debata, nigdy wcześniej nie byliśmy”.

Komentarze Thomsona dotyczące pytania Tekst projektu zarządzenia administracyjnego W grudniu 2020 r. przedstawiono ówczesnemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi, że sekretarz obrony w rozdartych wojną państwach powinien przejąć maszyny do głosowania.
Barr, który był zagorzałym zwolennikiem Trumpa podczas jego kadencji w sądownictwie, przedstawił przesłanie administracji „prawo i porządek”. Zrezygnowany W grudniu 2020 r., po potępieniu fałszywego przedstawienia przez ówczesnego prezydenta powszechnego oszustwa wyborczego.

Nie jest jasne, kto napisał ten projekt rozporządzenia, który jest pełen teorii prawnych potwierdzających teorie spiskowe i uprawnienia prezydenta do przejmowania sprzętu wyborczego związanego z wyborami w 2020 roku.

W projekcie, opublikowanym przez Politico w zeszłym tygodniu, stwierdzono również, że Sekretarz Obrony mógłby wskazać jednostki Gwardii Narodowej, które powinny zostać sfederalizowane, aby pomóc w tych wysiłkach. Wydaje się, że jest to również udokumentowane Jeden, któremu Trump walczył, aby zapobiec Z komisji selekcyjnej 6 stycznia, która badała jego próby zakłócenia wyborów w 2020 roku.

Zgodnie z dokumentem opublikowanym przez Politico, datowany był na 16 grudnia 2020 r., dwa dni po spotkaniu kolegium wyborczego w stolicach stanów, aby sformalizować zwycięstwo prezydenta Joe Bidena, co było poważnym ciosem dla wysiłków Trumpa, aby udaremnić wybory.

Thompson nie wiedział o planie działania, ale powiedział, że to tylko szkic.

„Wiemy, że zidentyfikowano potencjalną osobę, aby zostać prokuratorem generalnym Stanów Zjednoczonych.

READ  Uwaga właściciele samochodów! Osoby, które tego nie zrobią, nie zostaną dopuszczone do podróży. Wchodzi w życie od 1 grudnia

Marshall Cohen i Zachary Cohen z CNN przyczynili się do powstania raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *