John Aniston, aktor „Dni naszego życia” i ojciec Jennifer Aniston, umiera w wieku 89 latCNN

Weteran aktor John Aniston, który pracował nad dramatem dziennym „Dni naszego życia”, zmarł, jego córka, aktorka Jennifer Aniston, podzieliła się w poniedziałek.

Ma 89 lat.

„Jesteś jedną z najpiękniejszych osób, jakie znam. Jestem bardzo wdzięczny, że poszedłeś do nieba spokojnie – bez bólu. A 11/11 nie mniej! Zawsze masz idealny czas” – napisała Jennifer Aniston we wspólnym oświadczeniu Instagram. „Ta liczba na zawsze będzie dla mnie znaczyć jeszcze więcej”.

„Słodki papa… John Anthony Aniston”, gwiazda „Przyjaciół” zaczęła swój post.

Aktor w swojej długiej karierze wystąpił w wielu serialach telewizyjnych i prawie trzech tysiącach odcinków „Dni naszego życia”.

„Będę cię kochać do końca czasu” – zakończyła swój podpis Aniston. „Nie zapomnij spojrzeć.”

Aniston urodził się jako John Anastasiakis w 1933 roku na Krecie. Wyemigrowała do Ameryki, gdy miała 10 lat, a jej rodzina skróciła nazwisko do Aniston.

Zanim została gwiazdą mydlaną, Aniston służyła w marynarce wojennej USA i wystąpiła w pozabroadwayowskiej muzycznej operze mydlanej Digest. zgłoszone.

Wielką przerwę przyniósł mu występ w długoletnim mydle „Love of Life”, a później „Naalai Thedu”. Ale dopiero, gdy dołączył do „Days of Our Lives” w 1985 roku jako „romantyczny czarny charakter” Victor Kyriakis, przestępca z upodobaniem do uwodzenia kobiet w Salem w stanie Illinois, stał się powszechnie znany.

Krakis, podobnie jak Aniston, pochodzi z Grecji, ale jest o wiele gorszy: gangster, który prowadził w mieście pierścień prostytucji. W trakcie serii Kiriakis doświadczył kilku zmian w sercu i skakał w tę i z powrotem między swoją osobowością gangstera łamiącego prawo a kochającym człowiekiem rodzinnym, mając nadzieję na odzyskanie swoich dorosłych dzieci. Aniston pojawił się w serialu przez 37 lat.

Według Soap Opera Digest w 1986 roku, podczas swojej pracy w mydłach, Aniston otworzył restaurację w Nowym Jorku, rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, Nancy Dow, poślubił Sherry Rooney i przeniósł się do Los Angeles. profil Anistona.

READ  Seria o Harrym Potterze J.K. Max A Go with Rowling - Deadline

Aniston była zaskoczona, że ​​jej córka planuje pójść za nią do show-biznesu. W 2019 roku Wywiad Z Fundacji Akademii Telewizji Aniston powiedziała, że ​​dowiedziała się, że jej córka zadzwoniła do swojego agenta, aby poprosić o przesłuchanie, kiedy pojawiła się w „Search for Tomorrow”.

„Powiedziałem jej: »Nie chcesz być w showbiznesie. Show-biznes śmierdzi«” – powiedział.

Oczywiście córka Aniston nie posłuchała.

W 1990 Wywiad Z E! Wiadomości z jej córką, Aniston zaoferowała zarówno ojcowskie pochwały, jak i trzeźwe wskazówki: „Jennifer to naturalny talent”, powiedział ku rozgoryczeniu córki, ale przypomniał jej, że talent nie zawsze przekłada się na długie życie.

Ale własna kariera Aniston w mydłach trwała ponad 50 lat i była w czerwcu pod warunkiem, że Emmy za całokształt twórczości na Daytime Emmy Awards. Nie uczestniczył w ceremonii, ale córka wzniosła toast za niego we wzruszającym przemówieniu.

„Przez ponad 30 lat jego poświęcenie („Dni”) przyniosło mu szacunek i podziw innych gwiazd, głębokie przyjaźnie i podekscytowane miliony fanów na całym świecie” – powiedział. powiedział. „Jego kariera jest definicją życiowego osiągnięcia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *