Kampus University of Virginia zaleca schronienie po strzelaninie, podejrzany wciąż na wolnościCNN

Główny kampus Uniwersytetu Wirginii w Charlottesville jest zamknięty Według Departamentu Policji Uniwersytetu Wirginii, po doniesieniach o strzelaninie, funkcjonariusze szukali podejrzanego, który uważano za uzbrojonego i niebezpiecznego.

Policja napisała na Twitterze, że kampusowi zalecono schronienie się o 22:40 po strzelaninie na Galbraith Road.

W tej chwili nie jest jasne, czy są jakieś obrażenia lub ofiary śmiertelne.

Uważa się, że podejrzany, później zidentyfikowany przez policję jako Christopher Darnell Jones, jest uzbrojony i niebezpieczny. Miał na sobie bordową kurtkę, niebieskie dżinsy i czerwone buty i jechał czarnym SUV-em, jak twierdzi policja.

Jones jest na liście Strona internetowa Uniwersytetu Lekkoatletycznego Jako piłkarz w 2018 roku nie uprawiał żadnych sportów jako student pierwszego roku. Nie jest jasne, czy nadal jest studentem UVA.

CNN skontaktowało się z policją w kampusie, aby uzyskać więcej informacji.

Wiceprezes UVA i dyrektor ds. studenckich Robyn S. Hadley powiedział uczniom, aby „poważnie podeszli do dowództwa schroniska, ponieważ sytuacja jest dynamiczna”.

„Wszyscy otrzymaliśmy tak wiele SMS-ów ze schroniska, że ​​są przerażające” – powiedział Hadley E-mail do ciała studenckiego UVA.

„Jestem zasadniczo taki jak wielu z was; Pozostaję w bezpośrednim kontakcie z kierownictwem uniwersytetu i UPD… Jeśli nie jesteś w środku i nie jesteś bezpieczny, natychmiast poszukaj ochrony” – powiedział Hadley, dodając, że wiele jurysdykcji policyjnych pracuje nad zlokalizowaniem podejrzanego.

Jest to rozwijająca się historia i zostanie zaktualizowana.

READ  Najlepsze mecze Mistrzostw Świata 2022: bramka Ronaldo stawia Portugalię przed Ghaną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *