Historia Seny w MasterChef złamała nam serca! Znalazłem moją matkę martwą – Magazine News

Rozpoczęty nowy sezon MasterChef w dalszym ciągu przykuwa widza do ekranu. Sena z Mersin wzruszyła publiczność do łez. Sena była zszokowana, kiedy skończyła jeść. Sena nie mogła powstrzymać łez, gdy w ostatniej chwili zorientowała się, że zapomniała o cytrusowym łososiu z samochodu. Niestety, jego posiłek nie został dokończony. Oto kilka interesujących szczegółów na temat MasterChef…

„Znalazłem moją matkę martwą”

Sena powiedziała: „Kiedy umarła, spaliśmy razem. Widziałam, jak moja matka nie żyła. Nie było przy mnie ani siostry, ani ojca, oni byli poza miastem. Nie było ich w mieście. Kiedy budzę się rano Gotuję jajka i przygotowuję śniadanie. Moja mama lubi jajka na twardo, ale ona: „Nie można powiedzieć, że nie żyje, bo używa drewnianej łyżki. Przeżyliśmy trudne chwile. Przede wszystkim chcę, żeby moja mama była dumna ze swojej córki. ,” powiedziała.


Letni Prezydent: Kiedy mówisz, że mój ojciec nie żyje, zakładam, że masz na myśli duchowo?

Armia: Tak, mój dyrektor umarł duchowo, bo się ożenił, a ja po ślubie miałam macochę. I musieliśmy wyjść z domu. Doświadczyliśmy bardzo poważnych trudności. Nic w tym życiu nie dzieje się tak, jak myślimy. Ale zawsze maluję to życie tak, jak je sobie wymarzyliśmy.

Letni Prezydent: Mimo to sprawiasz wrażenie bardzo szczęśliwego i zaangażowanego w życie. Jeśli nic nie powiesz, nikt nie zrozumie.

Armia: Szefie, nic nie przemija, wszyscy przechodzimy przez trudne rzeczy w życiu, ale najważniejsze, żeby to przetrwać. Wierzę w siebie, bo jestem pewna siebie, dlatego chcę odzwierciedlić w Tobie tę uśmiechniętą energię.

Letni Prezydent: Ale niestety, mimo że chciałbym dać Ci szansę w tej kwestii i bardzo szanuję Twoje stanowisko, nie mogę mieć takiego samego szacunku dla Twojej palety. Dlatego niestety mówię nie.

READ  Rozmowa pomiędzy gwiazdą Güldüra Güldüra, Toyganem Avanoğlu, a jej mężem rozśmieszyła nas! „Jego żona jest bardzo słodka”

Danilo Przewodniczący: Myślę, że osiągnięcie tego poziomu wśród kilkudziesięciu tysięcy ludzi jest dużym sukcesem. To było tak, jakby pojawiło się światło na końcu tego tunelu. Powiedziałem tak.

Mehmed Przewodniczący: Czy możemy zaprosić tutaj twoją siostrę i jej męża? Twój brat powiedział, że przeżyłeś bardzo trudne chwile. Na szczęście pewne rzeczy uległy poprawie i wróciły na właściwe tory. Sena również zaszła tak daleko. Tak, przejdźmy do konkretów; Zapomniałeś nałożyć na talerz jeden z głównych składników posiłku. Mając to wszystko na uwadze, sumienie jest czasami niestety wyciszone. A ja mówię nie. Ale ponieważ jesteś naprawdę ciekawy, przeniesiemy Cię bezpośrednio tutaj, bez żadnego wstępnego badania. Biegałeś, próbowałeś i dałeś z siebie wszystko, ale niestety brakowało połowy jedzenia.

Jest wiele lekcji do odrobienia. Zawsze wiesz, jak podnieść się z upadku. Teraz trzeba długo czekać, w przyszłym roku trzeba przejść rundę trzecim głosem. Gratulacje dla Mersina, do zobaczenia wkrótce…
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *