Gospodarka Boyacı i inflacja przyciągnęły uwagę agencji informacyjnej İhlas

Szef oddziału MÜSİAD Denizli, Engin Boyacı, życzył sobie, aby wybory do samorządów lokalnych zaplanowane na 31 marca były korzystne dla Denizli i kraju, i dodał: „Przełożyliśmy wybory. Wierzymy, że w ciągu 4 lat bezwyborczych naszym głównym celem będzie gospodarka, niska inflacja i zrównoważony wzrost. „Oczekujemy szybkiego wdrożenia reform strukturalnych przewidzianych w planie średniookresowym” – powiedział.

„Zostawiliśmy wybory z 31 marca za sobą” – powiedział Engin Boyacı, szef oddziału Stowarzyszenia Niezależnych Przemysłowców i Kupców (MÜSİAD) w Denizli, w swoim oświadczeniu po wyborach lokalnych, które odbyły się 31 marca. Mamy nadzieję, że wybory do samorządów lokalnych przyniosą korzyści naszemu krajowi, Denizli i naszym obywatelom, dlatego gratulujemy każdemu zwycięskiemu kandydatowi. Życzymy sukcesów w pracy. „Chcemy podziękować każdej osobie, która przyczyniła się do powstania Denizli” – powiedział.

„Agenda gospodarcza”

Przypominając, że w kraju nie było środowiska wyborczego od 4 lat, Boyasi zauważył, że obecnie głównym tematem jest gospodarka: „Jako MÜSİAD wierzymy, że przez 4 lata bez wyborów będziemy się skupiać głównie na gospodarce, a nie na gospodarce. Inflacja i zrównoważony wzrost. Pragniemy podkreślić, że oprócz polityki pieniężnej ukierunkowanej na trwałe ograniczenie inflacji, dla wzrostu i rozwoju naszego kraju w tym okresie bardzo ważna jest szybka realizacja priorytetowych reform strukturalnych przewidzianych w planie średniookresowym. My, rodzina MÜSİAD, ponownie wyrażamy nadzieję, że w nadchodzącym okresie proces wzrostu gospodarki naszego kraju zorientowany na produkcję, eksport i zatrudnienie będzie kontynuowany. „Zgadzamy się, że nadchodzący okres należy spędzić efektywniej w procesie bez wyborów” – powiedział.

READ  15 lipca, Bezpieczeństwo ekonomiczne i wolność we wszystkich dziedzinach - Levent Yılmaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *