Ogłoszono odejście z aktorstwa… Nowe życie w wiosce męża… Jaką piękną rodzinę przyjechałam jako panna młoda.

class=”medyanet-inline-adv”>

W zeszłym tygodniu ogłosiła, że ​​dla swojej wielkiej miłości podjęła decyzję o zakończeniu kariery aktorskiej. Teraz zrobiła nowy krok i osiedliła się na farmie należącej do rodziny jej męża. Ale z pewnością ma w tym jakiś cel.

Przygotowują się do własnego programu telewizyjnego
Sama gwiazda Kelly Brook, która porzuciła lata aktorstwa i rozpoczęła nowe życie dla swojego męża.

Kelly Brook (44 l.) w zeszłym tygodniu ogłosiła w wywiadzie, że rezygnuje z aktorstwa, mówiąc: „Jestem zamężną kobietą i nie mogę udawać, że kocham kogoś innego w filmach czy serialach telewizyjnych”.

Okazało się, że krył się za tym inny plan. Brooke przygotowuje się do prowadzenia własnego programu telewizyjnego z 39-letnim Jeremym Parisi, którego poślubi w 2022 roku.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ogłoszono odejście z aktorstwa... Nowe życie w wiosce męża... Jaką piękną rodzinę przyjechałam jako panna młoda.

Rodzina jej męża jest właścicielem farmy… i tam pobrali się.
Z tego powodu szczęśliwa para przeprowadziła się do gospodarstwa należącego do rodziny Jeremy’ego Parisi we wsi Urbino we Włoszech. Ich codzienne życie będzie także pokazywane w reality show w ITV. Zdecydowano, że nazwa programu będzie Dolce Vita (która nazywa się Dolce Vita).

Program Kelly Brook i Jeremy’ego Parisiego będzie emitowany w ciągu dnia. Innymi słowy, Kelly Brook pożegnała się z aktorstwem, ale to nie znaczy, że całkowicie odeszła od kamer.

Brooke opisała przygodę swojego projektu w swoim poście w mediach społecznościowych. Brooke napisała, że ​​jesienią ubiegłego roku ona i Jeremy Parisi wzięli udział w odcinku testowym.

Zauważył, że uczestniczyli oni w zbiorach oliwek w gospodarstwie należącym wówczas do rodziny Parisi. Powiedział też, że dzięki temu zobaczył, jak wielkie piękno ma rodzina, w którą się wżenił.

Urbino, włoska wioska, która zainspirowała nowy program telewizyjny Kelly Brook i Jeremy’ego Parisi, ma inne znaczenie. Bo w zeszłym roku oboje pobrali się w tej wsi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ogłoszono odejście z aktorstwa... Nowe życie w wiosce męża... Jaką piękną rodzinę przyjechałam jako panna młoda.

„Jestem złym graczem”
W zeszłym tygodniu Brooke ogłosiła, że ​​po 28 latach odchodzi z aktorstwa. Określając siebie jako „złą aktorkę”, Brooke dodała, że ​​wpływ na tę decyzję miał fakt, że jest obecnie zamężną kobietą.

READ  Zniknął z aktorstwa! Nowa niespodzianka biznesowa

Brooke (44 l.), która zajmowała się już modelingiem, projektowaniem mody i występami radiowymi, twierdzi, że na tę decyzję wpływ miał także fakt, że jest obecnie mężatką.

W rozmowie z gazetą The Daily Star Brooke powiedziała: „Rzucam aktorstwo. Nie chcę być zbyt długo poza domem”.

W wywiadzie piękna gwiazda powiedziała, że ​​powodów, dla których rzuciła aktorstwo, było więcej niż jeden i że poświęciła temu 28 lat.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ogłoszono odejście z aktorstwa... Nowe życie w wiosce męża... Jaką piękną rodzinę przyjechałam jako panna młoda.

„Nie sądzę, żeby mój mąż na to pozwolił”
Najważniejszym powodem jego decyzji była chęć nie opuszczania domu. Poza tym nie ukrywał, że ten zawód bardzo go męczył.

Kelly Brook powiedziała: „Lubię spać we własnym łóżku. Mam psa, którym się opiekuję. Poza tym byłem okropnym aktorem. To zajęcie jest wyczerpujące”.

Ale to nie wszystko. Są jeszcze inne ważne powody, dla których Brooke zdecydowała się rozstać z aktorstwem.

Według niego jego własna osobowość jest na tyle dominująca, że ​​trudno mu wcielić się w inną postać i wejść w osobowość kogoś zapisanego w scenariuszu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Poza tym, jeśli dopasuje się do granej przez siebie postaci, bardzo trudno będzie mu się od niej oderwać.

Ogłoszono odejście z aktorstwa... Nowe życie w wiosce męża... Jaką piękną rodzinę przyjechałam jako panna młoda.

„Jestem jego żoną od dwóch tygodni”
Powiedziała: „Mam dominującą osobowość i bardzo trudno mi być cały czas kimś innym. Kiedy grałam w filmie czyjąś żonę, myślałam, że dwa tygodnie później wyszłam za niego za mąż. To była przerażająca sytuacja”.

W zeszłym roku Kelly Brook poślubiła Jeremy’ego Parisiego, którego określiła jako „mężczyznę moich marzeń, moją bratnią duszę”.

To jeden z powodów, dla których nie chce być z dala od domu. „Nie chcę mówić Jeremy’emu, że nie będzie mnie w domu przez sześć tygodni” – powiedziała Brooke.

class=”medyanet-inline-adv”>

Według Brooke kolejną trudnością w aktorstwie w małżeństwie jest udawanie, że kochasz lub poślubienie kogoś innego zgodnie ze scenariuszem.

READ  Ktokolwiek widział ostatnią wersję Survivor Zahry Ishik, nie poznaje jej! Stała się gorącym tematem ze względu na swoją estetykę

Zresztą zobacz, jak Brooke kontynuowała: „Nie sądzę, żeby mój mąż też się na to zgodził”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *