Będziemy dalej rozszerzać Sojusz StambulskiPrezydent gminy metropolitalnej Stambułu Ekrem Imamoglu odbiera świadectwo wyboru: Rozwińmy „koalicję w Stambule”Imamoglu powiedział:

„Wiemy, jaka na nas spoczywa odpowiedzialność. Otrzymany przeze mnie certyfikat jest bardzo ważny. Oby Bóg nas nie zawstydził. Stambuł to miasto, które pielęgnuje emocje całej ludzkości. Naszym największym pragnieniem jest zapewnienie najbardziej zasłużonych 5 lat. Chcemy zwiększyć możliwości korzystania z utalentowanych ludzi z całego miasta.

Jest wielu, którzy się do tego przyczynili. Chciałbym podziękować każdemu z osobna. Chciałbym podziękować ponad 90 tysiącom pracowników. Chciałbym podziękować mojej rodzinie, która wie, jak trudna jest to podróż, wspiera nas pomimo wszystkich nacisków i jest naszym największym wsparciem. „Uważam, że Turcja jest bardzo miłym i pokojowym krajem”.

„Obiecuję, że będę ciężko pracować”

Następnie İmamoğlu zwrócił się do zgromadzonego na uroczystości tłumu:

„Chcę podziękować wszystkim, którzy dokonali demokratycznych wyborów. Będę ciężko pracować, aby uszczęśliwić dzieci w tym mieście, wykorzystując pieniądze obywateli dla obywateli. W ciągu najbliższych 5 lat uczynię Stambuł przykładem dla świata”. Zrobimy z tego miasto.

Wiadomość dla Prezydenta

Mam nadzieję, że zdrowy rozsądek okazany przez wyborców będzie przesłaniem dla rządu i prezydenta w Ankarze. Przypominam, że siedzenie przy jednym stole to postawa narodowa. Wszyscy będziemy cieszyć się okresem szacunku opartym na współpracy rządu i gminy. To będzie wielki hit. Mam nadzieję, że zdają sobie sprawę, że bycie upartym wobec obywateli również im nie przyniesie korzyści. „Więcej metra, inwestycje infrastrukturalne, więcej zieleni, infrastruktury kulturalnej i artystycznej oraz wsparcie społeczne – ponownie się angażujemy”.

„Będziemy dalej rozwijać ten sojusz”

Ekrem Imamoglu powiedział, że poza partiami politycznymi zawiązał się wielki sojusz sumienia, w którym biorą udział ludzie o wszystkich poglądach politycznych: „Sojusz Stambuł stał się świetną grupą i będziemy go dalej rozwijać. Sojusz jest dobry dla naszego kraju .

READ  Kontrakty terminowe na akcje są płaskie, gdy Nasdaq próbuje odbić się po 7-dniowej serii strat

Wiadomości lotnicze

W reakcji na wywłaszczenie testamentu Vanila Imamoglu kontynuował swoje przemówienie w następujący sposób:

„Podejmowane są pewne decyzje o podwójnych standardach. W niektórych dzielnicach chodzenie vanem jest zupełnie dziwne. Podążam za tym świadomie i bacznie. Ten Twój brat nigdy nie zrezygnuje ze stania po stronie prawdy i sprawiedliwości. Pamiętajcie, kto milczy przeciw niesprawiedliwości staje się cichym diabłem. Jeśli mnie to spotyka, jest to niesprawiedliwość. Bądź żołnierzem w walce z niesprawiedliwością do końca. Zostałem wybrany, moja praca się nie skończyła, moja praca dopiero się zaczyna.

„Daj mi natychmiast gwarancję”

„Natychmiast daj mojemu przyjacielowi zaświadczenie o certyfikacie” – powiedział İmamoğlu, zwracając uwagę, że Ali Bingol, który został wybrany na burmistrza Tusli, nie otrzymał jeszcze zaświadczenia pomimo wyraźnej różnicy.

Imamoglu, który zapowiedział, że jutro o 10:30 w Sarasanie wygłosi szczegółowe przesłania, zakończył swoje przemówienie słowami: „Będziemy śledzić te niesprawiedliwości, gdziekolwiek się wydarzą, w Turcji i nadal będziemy strażnikami sprawiedliwości”.

„To zwycięstwo należy do nas wszystkich”

„To zwycięstwo należy do nas wszystkich” – powiedział Imamoglu, który również zamieścił wideo na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Ekrem İmamoğlu został ponownie wybrany na przewodniczącego gminy metropolitalnej Stambułu, zdobywając 51% głosów w wyborach 31 marca, pokonując kandydata AKP Murata Kuruma ponad milionem głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *