GOP wydaje w ogniu, gdy nadzieje Senatu szukają odkupienia

Komentarz

Nadzieje republikańskiego Senatu są miażdżone na falach radiowych w całym kraju, podczas gdy ich krajowy fundusz kampanii ściąga reklamy i kończy się gotówka – skłaniając niektórych doradców kampanii do pytania, gdzie poszły pieniądze. Według republikańskich strategów zaangażowanych w dyskusje, finanse grupy powinny podlegać audytowi.

W bardzo nietypowym posunięciu krajowy klub senatorski republikanów anulował w tym tygodniu rezerwacje o wartości około 10 milionów dolarów, w tym w kluczowych stanach Pensylwanii, Wisconsin i Arizonie. Rzeczniczka powiedziała, że ​​NRSC nie rezygnuje z tych wyścigów, ale preferuje spoty reklamowe udostępniane w kampaniach, aby skorzystać z obniżonych stawek. Jednak anulacje tracą niższe stawki, które wynikają z rezerwacji z wyprzedzeniem, a lepsze budżety mogą obejmować oba te elementy.

„Fakt, że anulowali te rezerwacje, jest dużym problemem – nie można ich odzyskać” – powiedział jeden z republikańskich strategów Senatu. „Nie możesz wygrać wyborów, jeśli nie masz pieniędzy na reklamy”.

Zgodnie z ujawnieniami Federalnej Komisji Wyborczej, NRSC wycofała się, podnosząc do tej pory 173 miliony dolarów w tym cyklu wyborczym. Ale grupa wypaliła prawie wszystko i pod koniec czerwca gotówka NRSC spadła do 28,4 miliona dolarów.

Od tego miesiąca grupa ujawniła, że ​​wydała tylko 23 miliony dolarów na reklamy, z czego ponad 21 milionów na wiadomości tekstowe i ponad 12 milionów dolarów na karty kredytowe American Express. Ostateczny cel płatności nie wynika z dokumentacji. Dane finansowe kampanii pokazują, że grupa wydała co najmniej 13 milionów dolarów na konsultantów, 9 milionów dolarów na spłatę długów i ponad 7,9 miliona dolarów na listy mailingowe.

Dominacja Trumpa w GOP skupiła uwagę, niepokojąc niektórych w partii

„Gdyby byli korporacją, prezes zostałby zwolniony i poddany śledztwu” – powiedział krajowy konsultant republikański, który pracuje nad wyścigami w Senacie. „Potrzebny jest audyt lub dochodzenie w sprawie spalenia tych pieniędzy, ponieważ nie pójdziemy teraz do Senatu, te pieniądze zostały zmarnowane. To zdzierstwo.

Przewodniczący NRSC, Florida Sen. Rick Scott już jest gorący od kolegów Republikanów do biegania. Reklamy przedstawiające go w aparacie i opublikował swój własny program polityczny, który stał się workiem treningowym Partii Demokratycznej – „NRSC” oznacza „Narodowa Grupa Ricka Scotta„Próba podsycania własnych domniemanych ambicji prezydenckich.

READ  Małpa: Pierwsze możliwe przypadki zostały zgłoszone w Missouri w stanie Indiana

Inne decyzje dotyczące wydatków na początku tego miesiąca, takie jak przekazanie około 1 miliona dolarów na niezawodnie niebieskie Kolorado i Waszyngton, wywołały nowe pytania po tym, jak zespół odwrócił się i anulował zakupy na kluczowych polach bitew.

NRSC dużo zainwestowało w rozszerzenie swojego cyfrowego pozyskiwania funduszy i budowę bazy danych darczyńców o małych dolarach. Ale darowizny online dla Republikanów, nie tylko NRSC, ucierpiały na początku tego roku z powodu tego, co według doradców było połączeniem inflacji, zmian w polityce reklamowej Facebooka i obaw związanych z e-mailami. Filtry spamui samozadowolenie z oczekiwanej fali Republikanów. Niektórzy Republikanie są również sceptyczni wobec byłego prezydenta Donalda Trumpa Nieustanne zbiórki pieniędzy A zbiórka funduszy wyczerpała internetową bazę darczyńców partii.

NRSC wciąż ma dziesiątki milionów dolarów zarezerwowanego czasu antenowego, a kolejne zgłoszenie obejmuje lipiec i ma się odbyć w sobotę w FEC, pokazując kolejne miliony w wydatkach na reklamę. W piątek NRSC poinformowało, że przełożyło czas antenowy w Pensylwanii, Wisconsin i Arizonie.

„Naszym celem jest utrzymanie naszych kandydatów na powierzchni i doprowadzenie ich do punktu, w którym nadal będą w grze we wszystkich naszych stanach” – powiedział rzecznik NRSC Chris Hartline. „Więc mamy szansę na walkę, gdy zaczną się duże wydatki”.

Te duże wydatki pochodzą od super PAC powiązanego z przywódcą mniejszości senackiej Mitchem McConnellem (R-Ky.), który w tym tygodniu ogłosił 28-milionowy wysiłek na rzecz odbudowy stanu Ohio, gdzie republikański kandydat JD Vance zebrał ponure 1 milion dolarów w drugim kwartale. I wydał mniej niż 400 000 dolarów na reklamę.

Memy Fettermana skupiają się na bogactwie Oza, więc pa

Super PAC, znany jako Senate Leadership Fund, zwiększył swoje wydatki w Pensylwanii na trzy tygodnie, dodając tam 9,5 miliona dolarów, co daje łącznie 34 miliony dolarów. Ostatnie sondaże pokazują, że wyścig Senatu Keystone State skłania się bardziej w stronę demokratycznego gubernatora Johna Fettermana niż popularnego lekarza Mehmeta Oza, kandydata Republikanów.

READ  EKSKLUZYWNIE: Dziesiątki pracowników Mar-a-Lago, od kelnerów po lokajów, zbadało odtajnione dokumenty

McConnell przyznał, że wyzwaniem jest odzyskanie większości w Izbie, mówiąc dziennikarzom w Kentucky w czwartek, że chce odwrócić Izbę. „Jakość kandydata ma duży wpływ na wynik” – powiedział. Według NBC NewsSzeroko obserwowane spojrzenie na niektórych głównych zwycięzców i ich rozczarowujące wyniki w zbieraniu funduszy.

Podczas gdy komisja przez ostatnią dekadę pracowała nad unikaniem kandydatów spoza głównego nurtu, co doprowadziło do zwycięstw partii w 2010 i 2012 roku, NRSC zdecydowała się nie wybierać faworytów w tegorocznych prawyborach. Wielu z tegorocznych kandydatów republikańskich nie ubiegało się wcześniej o urząd i pojawia się Złe, drogie prawybory To pozostawiło ich pozytywne oceny pod wodą. Seria ostatnich sondaży pokazała, że ​​republikańscy kandydaci w wielu stanach, na których toczą się bitwy, są w trudnej sytuacji lub w ciasnych gorączkach z dobrze finansowanymi przeciwnikami z Partii Demokratycznej.

Demokraci wydają ponad dwa razy więcej niż Republikanie w wyścigach Senatu Arizony; Prawie dwa do jednego w Nevadzie i cztery do jednego w Ohio, według firmy śledzącej media AdImpact. Republikanie wydają w Gruzji około 14 milionów dolarów.

„Wszystko zebrało się na raz i wszyscy powiedzieli „O mój Boże” – powiedział jeden z republikańskich konsultantów. „To były absolutnie katastrofalne dwa tygodnie dla spraw Senatu GOP na wszystkich frontach”.

Pięć kampanii senackich chwaliło pomoc grupy po tym, jak The Washington Post omówił tę historię z NRSC w piątek.

„Skupiają się na codziennej walce z demokratami”, powiedziała Gail Kittso z kampanii Herschela Walkera w Gruzji. ​​„Każdy, kto mówi inaczej, jest idiotą”.

Jack Roday, z kampanią senacką Joe O’Dea w Kolorado, dodał: „NRSC był wspaniałym partnerem, wszystko, o co prosiliśmy”.

Demokraci wskazują na oznaki nowo pobudzonej bazy i krajowego klimatu politycznego, który przynajmniej Im mniej zła dla nich. Partia rządząca zwykle traci mandaty w wyborach uzupełniających.

Demokraci są bardziej pewni siebie w połowie kadencji — ale przygotuj się na wzrost wydatków GOP

JP Boersch, przewodniczący Głównego Senatu Demokratycznego Super PAC, Jan. 6 wskazał na rozprawy, niedawne masowe strzelaniny, ustawę deflacyjną i uchylenie Sądu Najwyższego. Roe przeciwko. Przebrnąć Ostatnie kilka miesięcy zmieniało dynamikę.

READ  Nie przegap deszczu meteorytów Gemini - i sprawdź kamerę meteorów NASA na żywo

„To zaskakujące i wiele mówi o marce Partii Republikańskiej, że jej kandydaci walczą o zebranie pieniędzy” – powiedział Poersch. „Przy radykalnych kandydatach i radykalnych stanowiskach republikańscy darczyńcy mogą uznać tych kandydatów za nie na miejscu. Może wyborcy czują to samo.

Rozczarowujący raport finansowy Vance’a zapoczątkował nową falę wsparcia lotniczego dla super PAC sprzymierzonego z McConnellem, powiedziała osoba zaznajomiona z planowaniem. Wielkość zakupu odzwierciedla wydatki na reklamę w stanie Ohio, z licznymi rynkami medialnymi, a Republikanie postrzegają stan jako możliwy do zdobycia i konieczny. Powiązana organizacja non-profit o nazwie One Nation wydaje dodatkowe 3,8 miliona dolarów przeciwko demokratycznemu pretendentowi Vance’a, rep. Timowi Ryanowi.

Kilka sondaży opinii publicznej pokazało ostatnio Ryana na czele, a wewnętrzne sondaże republikańskie wykazały, że Vance ma jeszcze większy deficyt, według osób zaznajomionych z odkryciami.

Doradca kampanii Vance odrzucił sugestie, że zaangażowanie super PAC pokazało słabość, mówiąc, że wyścig zawsze będzie konkurencyjny.

„Jeśli eksperci z Waszyngtonu myślą, że Trump wygrał stan przed 8 rokiem, bardzo się mylą”, powiedział konsultant, odnosząc się do zwycięstwa Trumpa w Ohio w 2020 roku. Wierzą, że to konkurs, który mogą wygrać.

Vance początkowo skorzystał z około 10 milionów dolarów od stowarzyszonego super PAC ufundowanego przez miliardera technologicznego Petera Thiela. Ale ludzie biorący udział w wyścigu mówią, że nie jest jasne, czy Thiel, którego styl w przeszłości polegał na wcześniejszym inwestowaniu, a później na wycofywaniu się, położy pieniądze za Vance’em w wyborach powszechnych. Thiel sfinansował również kandydaturę do Senatu stanu Arizona swojego byłego pracownika, kandydata republikanów Blake’a Mastersa.

Rzecznik Thiela odmówił komentarza.

Senacki Fundusz Przywództwa, który zazwyczaj zwiększa wydatki w ostatnim okresie po Święcie Pracy, zakończył czerwiec z ponad 100 milionami dolarów w banku. Od września PAC przeznaczył 14,4 miliona dolarów w Arizonie, 37,1 miliona dolarów w Georgii, 15,1 miliona dolarów w Nevadzie, 27,6 miliona w Północnej Karolinie, 15,2 miliona dolarów w Wisconsin i 7,4 miliona dolarów na Alasce.

Michael Scherer przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *