Galeria zdjęć festiwalu filmowego „Nie martw się kochanie” w Wenecji – termin

Zaktualizowano zdjęciami z czerwonego dywanu: Olivia Wilde Lido przybył w poniedziałek rano Długo oczekiwana konferencja prasowa Za swój najnowszy film Nie martw się kochanie. Dołączyła jego główna obsada, w tym Wilde Harry Styles, Gemma Chan i Chris Pine. Jak wcześniej informowaliśmy, Bohaterka filmu, Florence Pugh, nie przybyła Z powodu jej lotu z budapesztańskiego planu Wzgórze Sequel nie wylądował Wenecja Dopóki nie zacznie się presja. Buck ma uczestniczyć w wieczornej premierze filmu.

Kliknij na obrazek powyżej, aby uruchomić galerię.

Akcja filmu rozgrywa się w Ameryce lat 50. XX wieku. Film opowiada o Alice (Buck) i Jacku (Stiles), którzy wydają się mieć szczęście żyć w idealnej społeczności Victory, eksperymentalnym miasteczku fabrycznym złożonym z mężczyzn i ich rodzin pracujących dla tajnego projektu Victory. Społeczność lat 50. ufa swojemu dyrektorowi generalnemu, Frankowi (Pine) — wizjonerowi i inspirującemu trenerowi życiowemu — ujmuje każdy aspekt codziennego życia w zwartej pustynnej utopii.

Festiwal Filmowy w Wenecji: Pełna relacja z terminu

Podczas gdy mężowie spędzają każdy dzień w siedzibie Victory Project, pracując nad „postępowym rozwojem produktów”, ich żony – w tym elegancka partnerka Franka Shelley (Chan) – spędzają czas pławiąc się w ich pięknie, luksusie i nadużyciach. Społeczny. Życie jest idealne w towarzystwie zaspokajającym potrzeby każdego mieszkańca. Wszystko, o co proszą w zamian, to dyskrecja i niekwestionowane zaangażowanie w sukces.

Ale kiedy w ich idyllicznym życiu zaczynają pojawiać się pęknięcia, ujawniając przebłyski czegoś znacznie bardziej złowrogiego kryjącego się pod czarującą fasadą, Alice zaczyna zastanawiać się, co dokładnie robią w Victory i dlaczego.

Film zostanie wydany w kraju 23 września.

READ  Minister Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Vedat Raport ISKCON-u o płacy minimalnej – Wiadomości gospodarcze z ostatniej chwili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *