Clemson vs. Georgia Tech Score: aktualizacje gier na żywo, wyniki futbolu uniwersyteckiego, dzisiejsze 25 najważniejszych wydarzeń NCAA

Atlanta — Nie. 4 Clemson zaczął odchodzić od budzącego grozę zespołu Georgia Tech, zdobywając 10 punktów w trzeciej kwarcie, co dało wynik 24-10. Rozgrywający Tigers T.J. Uyakaleli miał swoje wzloty i upadki, ale skrócił 9-godz, 74-jardowy podjazd z 9-jardowym przyłożeniem pod koniec kadru, aby dać swojej drużynie trochę amortyzacji.

Przyłożenie było kluczowe dla zespołu Tygrysów, który nie odniósł większych sukcesów w podtrzymywaniu popędów. Po raz pierwszy przez całą noc trener Dabo Swinney podkręcił tempo i utrzymał przy życiu obronę Georgia Tech na defensywie na tyle długo, by móc grać, gdy Uyakeleli tego potrzebował.

W tym przypadku linia obronna Clemsona była nieugięta. Tygrysy mają siedem zestawów do przegranej, z których jeden to worek, i ograniczyły żółte kurtki do czterech jardów na grę. W przypadku Kurtek gra biegowa jest w stagnacji, a pięciu graczy osiąga średnią 3,2 jarda na noszenie przez zaledwie 67 jardów na 21 noszenia. Linia defensywna Clemsona jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych w grze i pokazała się w noc Labor Day.

CBS Sports będzie z tobą, rozbijając wszystko, co dzieje się, gdy Clemson walczy z Georgia Tech. Zablokuj go tutaj, aby uzyskać wyniki na żywo, analizy i najciekawsze momenty z całej gry.

READ  Chińscy astronauci eksplodują w kosmos, gdy konstrukcja wkracza na wyższy bieg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *