Fazıl Say ocenił „playlistę” Özela: Doświadczyłem „świadomego załamania”

ściana – Kompozytor muzyczny Fazil Che; Skrytykował listę „15 najczęściej słuchanych piosenek” udostępnioną przez lidera CHP Özgüra Özela.

Fazıl Say, który udostępnił post na temat „playlisty” opublikowanej przez Özela na swoim koncie w mediach społecznościowych, skomentował: „Trochę arabskiego, popu, kultury popularnej, ma rację, zna umiejętność głosowania; „piosenka dla każdego” lista została utworzona.”

Post Saya na setliście, która obejmuje utwór „Always After” Ahmeda Gayi, wygląda następująco:

„Widziałem listę 15 ulubionych piosenek, którą udostępnił prezes CHP @eczozgurozel. Doznałem chwilowego zamroczenia.
Trochę arabskiego, popu, popkultury, jest człowiekiem idealnym, umie głosować; Powstał katalog zatytułowany „Piosenka dla każdego”.
Jednakże;
15. Moją uwagę przykuła następna piosenka. „Orkiestra Filharmonii Berlińskiej”!!! Och, Anno, Filharmonia Berlińska to nazwa orkiestry. Ani piosenka, ani dzieło sztuki. O co pytasz? VII Symfonia Beethovena z Filharmonii Berlińskiej? Który szef kuchni? Dlaczego? co to jest? Wyjaśnić.
OK
Moja mama jest farmaceutką. Wiedzą o tym wszyscy farmaceuci, a wszystkie dzieci farmaceutów są podróżującymi farmaceutami. Znają około 200 rekordów.
Farmaceuci są kulturalni i nie mogą mówić takich rzeczy.
Dalej; Piosenka „Yiğidim Aslanım” znajduje się w katalogu Özgür Bey; Muzyka (czyli kompozytor) była ustalona na Theodorakisa, a w ostatnich latach, nawet nie wiem, byłem trochę zaskoczony tym rozwojem, właściwie byłem bardzo zaskoczony, że wydawnictwa i firmy zajmujące się prawami autorskimi zgłaszały To. lubię to. Ten dodatek był potrzebny obok piosenki o tej nazwie, powiadom @herkesicinCHP o tym.
Jeśli chodzi o listę arabską; Bracie, graj, co dusza zapragnie. Czego chcesz… ale wiedz, że to nie jest sposób Ataturka!!!”

(Służba Kultury i Sztuki)

READ  „Pragnęłam urodzić jego dzieci…” Teraz z największą miłością wychowuje swoje prawdziwe dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *