Fani Billa próbują przekazać darowiznę na rzecz fundacji Tua TagovailoaDobre zdjęcia

Fani Bills podjęli inicjatywę przekazania darowizny na rzecz rozgrywającego Dolphs Tua TagovailoaBase po makabrycznej kontuzji w czwartek wieczorem.

Wkrótce po tym, jak Tagowailoa wystąpił przeciwko Bengalom, konta w mediach społecznościowych powiązane z #BillsMafia zaczęły składać zobowiązania na rzecz Fundacji Tua, która wspiera zdrowie i dobre samopoczucie młodzieży. W ciągu 24 godzin Fundacja Dua otrzymała ponad 1000 darowizn.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wsparcie– powiedział Burt Trembley, dyrektor wykonawczy Fundacji Dua Buffalo Aktualności.

Tagovailoa również doznał kontuzji przeciwko ustawom w niedzielę, co doprowadziło do kontroli decyzji o usunięciu Tagovailo w czwartek.

Fani Bills mają długą historię przekazywania darowizn na cele charytatywne graczy z przeciwnych drużyn, zbierając przy tym setki tysięcy dolarów. Wcześniejsze akcje datków obejmowały prezenty i darowizny na rzecz fundacji Lamara Jacksona, który doznał wstrząsu mózgu w przegranej play-off z Bills. Andy DaltonPo tym, jak rzucił podanie przyziemienia, Bills dostał się do play-offów.READ  Samolot uderzył w linię energetyczną w hrabstwie Montgomery w stanie Maryland.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *