Deputowana Nancy Mays mówi, że istnieje „presja” na republikanów, by oskarżyli Bidena.CNN

Przedstawiciel GOP Nancy Mays Pochodzący z Południowej Karoliny powiedział w niedzielę, że wierzy, iż Republikanie z Domu są pod „presją”, by go oskarżyć. Prezydent Joe Biden Jeśli przejmą kontrolę nad Izbą po wyborach śródokresowych.

„Wierzę, że istnieje presja na republikanów, aby przedłożyli głosowanie”, powiedział Mays Chuckowi Toddowi z NBC w „Meet the Press”, gdy zapytano go, czy spodziewa się impeachmentu, jeśli jego partia przejmie kontrolę nad Izbą. „Myślę, że tak myślą niektórzy ludzie”.

Ale nowy prawodawca dodał: „Jeśli tak się stanie, wierzę, że będzie to powodować podziały”.

Mace nie określił źródła rzekomej presji i nie został poproszony o opisanie, kto rozważa przeprowadzkę.

Zapytany, w jaki sposób zagłosowałby, gdyby głosowanie w sprawie impeachmentu wyszło na pierwszy plan w niedzielę, Mages powiedział: „Nie będę głosował za impeachmentem żadnego prezydenta, jeśli uważam, że ktokolwiek, jeśli w ogóle, został pozbawiony należytego procesu. Generalnie głosuję konstytucyjnie bez względu na to, kto jest u władzy.

CNN zgłoszone wcześniej w tym roku Twarde elementy klubu Republikanów w Izbie Republikanów agitują za wszczęciem procedury impeachmentu przeciwko Bidenowi, jeśli GOP przejmie władzę po połowie kadencji – ruch, którego przywódcy GOP jak dotąd odmawiali zaakceptowania.

Więc mają Republikanie z Domu Komisja selekcyjna planuje zemstę Dochodzenie 6 stycznia 2021, Rebelia, donosi CNN. Były Prezydent Donald Trump Opierał się mocno na swoich sojusznikach ze Wzgórza Kapitolu, aby chronić go przed szkodliwymi rewelacjami na temat jego roli w śmiertelnym ataku na Kapitol Stanów Zjednoczonych. Gdy Republikanie szukali sposobów na podważenie tych ustaleń, ich partia zaczęła kłaść podwaliny pod zbadanie panelu z 6 stycznia. Niektórzy z najzagorzalszych sojuszników Trumpa zaczęli publicznie naciskać na śledztwa i śledztwa w sprawie jego bezpodstawnych twierdzeń, że sfałszował wybory w 2020 roku.

READ  Jego cena spadła ze 150 dolarów do 50 lirów. To szaleństwo

Podczas gdy lider House GOP Kevin McCarthy Obiecał intensywną kontrolę i śledztwa w Izbie kierowanej przez GOP i nie jest jasne, jak daleko będzie skłonny się posunąć, gdy zbliżają się wybory prezydenckie 6 stycznia i 2020 r.

Mays, który w 2020 r. obrócił miejsce w Charleston, głosował za poświadczeniem prezydenckiego zwycięstwa Bidena, wzbudzając gniew Trumpa. W obliczu oskarżeń o niewystarczającą lojalność wobec byłego prezydenta wylosował głównego pretendenta wspieranego przez Trumpa. Miesiąc się skończył O 8 punktów w czerwcowych prawyborach.

Mays powiedział NBC, że jest „bardzo optymistyczny”, że w 2024 roku „głęboka ławka republikanów i demokratów kandyduje na prezydenta”. Ale zostawił otwarte drzwi do ponownego poparcia Trumpa, jeśli zostanie nominowanym do GOP 2024. .

„Będę wspierał każdego, kogo Republikanie nominują w 24. dniu” – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *