Damian Lillard, kandydat Draymond Green-Jordan, bierze na siebie

Dame szczerze odpowiada na kontrowersje dotyczące Draymond-Pool pojawił się pierwszy NBC Sports Payaria

Podobnie jak reszta świata NBA, Marynarki Portland Trail Gwiazda Damian Lillard ogląda WojownicyCała sytuacja Draymond Green-Jordan Poole rozwija się z daleka.

W sobotę Lillard po raz pierwszy publicznie wtrącił się w kłótnię, rozmawiając z dziennikarzami na treningu.

„To niefortunne”, powiedział Lillard (h/t Sean Hykin) „Kiedy spędzasz tyle czasu z kolegami z drużyny, co my, chcesz, aby było to pozytywne i pełne szacunku. Ale skłamałbym, gdybym powiedział, że w mojej karierze nie było więcej ciepłych chwil.

„Jestem pewien, że dzieje się tak w każdej szatni. Nigdy nie chcesz tego oglądać. Myślę, że tak się dzieje za zamkniętymi drzwiami… więc pomyślałem, że to błąd, że wideo wyszło.

Poole zrobił sobie tatuaż podczas środowej praktyki w Golden State; W piątek rano TMZ Sports opublikowało nagranie z incydentu, a burza nagrzewała się, gdy fani koszykówki, zawodnicy i eksperci oglądali szokujący materiał.

Ale podczas gdy Green był powszechnie karany za swoje czyny, ruch Lillarda zaoferował inne spojrzenie na Punch.

„Myślę, że w walce było źle. Jeśli jesteś fanem boksu, mówią w boksie, musisz się chronić przez cały czas” – powiedział Lillard. „Myślę, że Draymond, którego znam bardzo dobrze, prawdopodobnie wyszedł z tej sytuacji, mówiąc: „Nie powinienem był robić tego mojemu koledze z drużyny”. Jordania PooleMoże odejść myśląc: „Kiedy kogoś popycham, powinienem wiedzieć, że coś może wrócić”.

„To wszystko. To niefortunna sytuacja.

Pochodzący z Oakland był kolegą z drużyny z Green Zeszłego lata byli głównymi gwiazdami składu drużyny USA na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Poszli Wygraj razem złoty medal – jedno z wielu osiągnięć Lillarda w jego 10-letniej karierze.

Można śmiało powiedzieć, że sześciokrotny All-Star NBA miał sprawiedliwy udział na boisku treningowym i uważa, że ​​działania Greena nie były całkowicie nieoczekiwane.

READ  Niespodzianka przed losowaniem w Yenişehir Evleri Arnavutköy

„Myślę, że w NBA stało się tak: »Nikt nic nie zrobi«” – powiedział Lillard. „Każdy zawsze szybko to mówi. Więc jeśli ktoś coś zrobi, to koniec świata. Jak powiedziałem, to niefortunne. Ale jeśli dwóch dorosłych mężczyzn ma słowa, a jeden popycha drugiego, musisz założyć, że coś może się wydarzyć. Tak to widziałem.

Związane z: „Zwycięzcy wygrywają”: Draymond ma nadzieję, że cios nie wpłynie na wynik Dubsa

Green wziął trochę wolnego czasu od Warriors po incydencie i porozmawia z reporterami w sobotę Napraw jego związek z Poole Zgodnie z warunkami Młodej Gwardii.

Jednak okaże się, czy Poole postrzega sytuację tak samo, jak Lillard.

Pobierz i śledź Dubs Talk Podcast

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *