Wiadomości o prawyborach w Ohio: ogłoszenia na żywo

Cleveland – Rowe V. Wyborcy w Ohio udali się do urn jeden dzień po nadzwyczajnym przecieku projektu opinii Sądu Najwyższego obalającego Wade’a – a stanowy Senat GOP był ostro kwestionowany. Poszukiwał głównie wskazówek dotyczących przyszłości Partii Republikańskiej.

Kiedy we wtorek producent radiowy Meredith Cain pospieszył do swojej siedziby na pobliskim przedmieściu Cleveland, przeciek z Sądu Najwyższego był zbyt duży w jego głowie. Powiedział, że nie można go było zobaczyć, jak głosował na nikogo, kto nie popierał kobiet lub osób transpłciowych.

„Cieszę się, że mogę głosować na kandydatów, którzy publicznie opowiadają się za prawami kobiet” – powiedziała 35-letnia Cain.

W całym stanie kandydaci podjęli we wtorek ostatnią próbę uzyskania poparcia. Najdroższy wyścig w Senacie Ohio w USA toczy się między byłym prezydentem republikańskim Donaldem J. Testowanie wpływu Trumpa i trwałej atrakcyjności polityki jego marki.

Po prawej stronie zatłoczona i czasami niezręczna kampania republikanów pogrążyła się w błocie. Retoryka bombowaNajlepsi konkurenci to Mr. Chciał podążać za Trumpem Ton i język. Ale najbardziej pożądane uznanie byłego prezydenta, Mr.

Po lewej reprezentant Tim Ryan próbował Bądź na wąskiej ścieżce Koncentruje się na miejscach pracy, produkcji i konkurencji z Chinami. Uważa się za zaniedbanego przez obie główne partie i dąży do dotarcia do ludzi zmęczonych skrajnie prawicowymi i skrajnie lewicowymi pozycjami w polityce.

Pan. Ryan od dawna jest uważany za wyraźnego faworyta w swojej podstawowej grze, ale stanął przed poważnym wyzwaniem po swojej lewej stronie w Morgan Harper, postępowym prawniku. Zaatakował go za zaakceptowanie wkładu w kampanię wielkich firm energetycznych, które obiecały podjęcie działań.

dług…Drew Anchor / Getty Images

W drodze do głosowania pani Cain wciąż zastanawiała się, czy mogłaby głosować na panią Harper. Powiedział, że wstydzi się republikańskich reklam politycznych na antenach, skupiających się na referencjach Trumpa, potępiających nielegalną imigrację i przeciwstawiających się transseksualistom w sporcie.

READ  Czy szkoły są zamknięte w HATAY i innych prowincjach? 📌 6 lutego święto państwowe, powiadomienie już jest 🗓 6 lutego 2024 (jutro) wtorek wtorek czy nie? Czy 6 lutego jest świętem państwowym, czy pracownicy są na urlopach?

„Zamiast próbować radzić sobie z problemami, próbują wchłonąć Trumpa” – powiedział.

Reklamy przemówiły do ​​niektórych Republikanów, którzy twierdzą, że szukają kandydata, który będzie walczył o konserwatywne wartości, ale wielu nadal rozważa swoje opcje.

Na Forum Kandydatów w Port Clinton w niedzielę rano trzech republikańskich kandydatów do Senatu – Mike Gibbons, finansista; Jane Timken, była przewodnicząca Partii Republikańskiej Ohio; A Matt Dolan, senator stanowy – rozmawiał i uścisnął ręce z obecnymi.

Lisa i James Grissimano głosowali już na dwóch różnych kandydatów – powiedział. Głosował na Vance’a, a on głosował na pana Głosował na Dolana. Pani Gressimano, lat 65, powiedziała, że ​​była pod wrażeniem pana Vance’a, gdy usłyszał, jak wygłasza przemówienie programowe jako nauczycielka pięć lat temu, na długo zanim pan Trump go poparł.

72-letni pan Pan Cressimano, który nie uważał Trumpa za kandydatów. Zainspirowany Dolanem zadbał też o dług państwowy i zamiast przysięgać, że przywróci pracę produkcyjną.

Niektórzy z ich znajomych czekali na wybór kandydata w dniu wyborów. „Kiedy wyjdą z pudełka, mówią, że podejmują decyzję” – pani. — powiedział Cressimano.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *