Czy Kylian Mbappe zagra na EURO 2024? Kiedy napastnik Francji wróci ze złamanym nosem?

Kiedy Kylian Mbappe wróci do Francji na EURO 2024 po złamaniu nosa w Austrii?

Gdy Francja pokonała Austrię 1:0 na Mistrzostwach Europy 2024 po golu Maximiliana Wöbera, złe wieści przekazał Kylian Mbappe, który podczas meczu doznał złamania nosa.

Podczas meczu twarz Kyliana Mbappe uderzyła mocno w ramię obrońcy Kevina Danzo podczas powietrznej walki piłką. Ogłoszono wówczas, że ma złamany nos i że przejdzie operację.

Kiedy Kylian Mbappe wróci do Francji na EURO 2024? Jak długo będzie poza boiskiem? Zobacz wszystko, co musisz wiedzieć, dzięki GOAL Türkiye.

Więcej aktualności poniżej

Jak długo Kylian Mbappe będzie pauzował podczas EURO 2024?

Według RTL France Kylian Mbappe będzie pauzował co najmniej 15 dni. W takim przypadku mógłby wrócić do reprezentacji Francji na ćwierćfinale EURO 2024.

Mbappe odegrał kluczową rolę w zwycięstwie Francji 1:0. Maksymilian WoeberBył odpowiedzialny za samobójczą bramkę zdobytą przez Nowa gwiazda Realu Madryt zaskoczyła wszystkich brakiem wyraźnej pozycji bramkowej w meczu.

Pomimo niesamowitego talentu w składzie, nadzieje Francji na chwałę na EURO 2024 spoczywają na barkach Mbappe. Didier Deschamps i Francja mają nadzieję, że Mbappe wkrótce dołączy do zespołu, jednak francuska gwiazda może grać w masce ochronnej do końca turnieju.

READ  Ersen Yanel ma swoją siedzibę w Amedsporze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *