Colorado Avalanche Stanley Cup Celebration, marzec w Denver – CBS Denver

(CBS4) – Mistrz Stanley Cup Colorado Avalanche będzie kontynuował świętowanie podczas parady mistrzowskiej w czwartek 30 czerwca.

(Zdjęcie: Bruce Bennett / Getty Images)

Rajd przed paradą rozpocznie się o godzinie 9:00 w Civic Center Park, gdzie będzie muzyka na żywo, główne role z sezonu oraz transmisje wideo na żywo z parady.

Parada rozpocznie się o godzinie 10:00 na Union Station. Fani są mile widziani z Union Station na 17th Street na Broadwayu, a następnie na południe do Civic Center Park.

Połączyć: Grupa publikuje szczegóły dotyczące parady i uroczystości w Denver

Dla osób niepełnosprawnych ruchowo przewidziane będą dwa miejsca parady. Pierwsza działka będzie znajdować się w 16. i północno-zachodnim narożniku Winnipeg, druga 17 i Curtis w północno-wschodnim narożniku. Miejsca te są dostępne na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Na czas rajdu zostaną zarezerwowane miejsca dla kibiców niepełnosprawnych ruchowo przed budynkiem miasta i powiatu na południowym krańcu Pannog Street, do którego można dostać się z 14th Avenue. W pobliżu znajduje się parking w garażu Kompleksu Centrum Kultury na 12 i Broadwayu. Zarówno parking, jak i miejsca siedzące na rajdzie obsługiwane są według kolejności zgłoszeń.

(Zdjęcie: Christian Peterson / Getty Images)

Zespół DOTI zamknie Bannock z Colfax o 6:00 rano w środę do 14 lutego. Zostaną one zamknięte w czwartek o 6:00 rano między Delaware a Broadwayem w dniu 14 oraz między Golfbox a Bunnacle 13 dnia między Bunnac a Golfbox i Cherokee 13 dnia.

Uczestnicy proszeni są o skorzystanie z RTD w celu podróży do miasta.

Zaleca się zabranie dużej ilości wody. Oczekuje się, że minimum osiągnie poziom 90 w czwartek, a na miejscu nie będzie dostarczana woda. Zalecane są czapki i kremy przeciwsłoneczne.

(Zdjęcie: Christian Peterson / Getty Images)

Jedna z naszych głównych ligowych drużyn sportowych po raz ostatni zdobyła mistrzostwo w 2016 roku dla Broncos. Chociaż nie zostało jeszcze oficjalnie wyznaczone, miejsce parady i uroczystości pozostanie takie samo.

READ  Kiedyś trzymał Rosję na dystans. Teraz jest posłusznym satrapą Putina.

Związane z: Wygrywa trzeci Puchar Stanleya w historii praw lawinowych, pokonuje panującego mistrza Lighting w szóstym meczu

W 2016 roku marsz rozpoczął się na 17th Street i Wincoop Street w pobliżu Union Station i szedł przez Broadway przez 17th, od Broadway do 13th Avenue i z 13th do City and County Building.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *