Boston Celtics nie zastraszony finałem NBA przeciwko Golden State Warriors

SAN FRANCISCO – Boston Celtics wrócili do finału NBA po raz pierwszy od ponad dekady, ale trener pierwszego roku Ime Udoka powiedział, że to nie jest powód do świętowania.

„Nie zawiesiliśmy banera [for that] Tutaj: „Utoka powiedział o wygraniu Konferencji Wschodniej”. To jest duży obraz. Myślę, że nastrój chłopaków bardzo szybko się zmienił.

„Ciesz się tym. Ciesz się tym chłopaki, masz tym razem. Nawet [Sunday] W nocy sesje medialne [after Game 7]I podobno w szatni z nami chłopaki już rozmawiają o tym, co dalej i szerszy obraz.

„Nie po to przyjechaliśmy. Po prostu się tym cieszysz i szybko wykonujesz swoją pracę”.

Tym zadaniem jest oczywiście znalezienie sposobu na pokonanie Golden State Warriors, którzy zdobyli trzy tytuły mistrzowskie i odbyli pięć prostych wyjazdów na finały NBA w latach 2015-2019, zanim przegapili play-offy w ostatnich dwóch sezonach.

W rezultacie zespół Golden State 123 Games wchodzi do serii z połączonym doświadczeniem finału NBA. Z drugiej strony na jej liście nie ma ani jednego gracza, który wystąpił w finale w Bostonie.

Jednak Utoka powiedział, że nie martwi go luka w doświadczeniu, wskazując na doświadczenie, jakie on i jego asystenci mieli w finale, w tym kiedy zdobył tytuł asystenta Bena Sullivana z Milwaukee Bucks w zeszłym roku i tytuł trenera Utogi. Wiele finałów z San Antonio Spurs i doświadczenie zdobyte przez jego zawodników w play-offach.

– Mogę powiedzieć, ponieważ będąc tam, wiem, co się dzieje, już dzielimy się niektórymi z tych historii i niektórymi trenerami z mojego sztabu, którzy tam byli i wygrali mistrzostwa – powiedział Utoga. „Więc z tego punktu widzenia tak właśnie jest. Będziemy mieli kilka spotkań z grupą i porozmawiamy o tych rzeczach. Ale myślę, ogólnie rzecz biorąc, mamy bardzo dojrzałą drużynę, zwłaszcza z naszymi młodszymi towarzyszami. Glin [Horford] I Marcus [Smart], A nasi gracze są zawsze bardzo równi i do tego czasu trzymają nas w szeregu. A potem tak naprawdę nie obchodziło mnie to Jason [Tatum], Jaylan [Brown] I młodsi towarzysze, którzy nie są na tej platformie. Jak mówiłem, kilkakrotnie dochodzili do finału Konferencji Wschodniej i robili ten krok, więc wiemy, co nas czeka.

READ  Prezydent Erdoğan spotkał się w hotelu z młodzieżą

„Wiemy, o co tu gramy i myślę, że żaden z naszych towarzyszy nie jest teraz przestraszony ani zastraszony. Rozumiemy, co to jest. Znamy wroga przed nami. nie mogę się doczekać. Nie ma zbytniego zmartwień ani obaw. Wykorzystamy ten czas.

W ramach tego relaksu i przygotowań Celtycy będą mieli również możliwość przyzwolenia Robert Williams III Pozbądź się bólu lewego kolana, który nękał go podczas play-offów i mądrze oddychaj z różnych dolegliwości prawej nogi, w tym z mięśnia czworogłowego, kostki i stopy.

Williams opuścił trzy mecze z Bucksem w półfinale konferencji i trzy mecze z Miami Heat w finale Konferencji Wschodniej, z powodu kontuzji kości w lewym kolanie – pod koniec marca przeszedł operację menstruacyjną. Przegapił koniec sezonu zasadniczego i początek pierwszej rundy Bostonu przeciwko Brooklyn Nets.

Utoga powiedział, że reszta byłaby przydatna dla Williamsa, ale to – jak powiedział trener trener – pozwoli Williamsowi zarządzać kolanami podczas innych play-offów.

– Z Robem wszystko w porządku – powiedział Utoga. „Był dobry. Czuł się dobrze. Jego minuty były krótkie, a grał tylko 14 cali [Game 7 against Miami]. Jeśli to możliwe, staraliśmy się trzymać go na dole. Oczywiście posunięcie się naprzód byłoby dla niego korzystne, ale także wakacje. Więc ogólnie powinien czuć się lepiej. Widziany dzisiaj i nadal będzie otrzymywać leczenie i rehabilitację, złagodzić obrzęk i odzyskać część bólu i ruchu. Więc jak wspomniałem, będzie to coś, co dzieje się nieustannie. Jest piękny dzień po dniu podczas play-offów.”

Mając dwa dni wolne między meczami 3 i 4 w Bostonie, Utoka dodał, że Williams powinien skorzystać z powszechnego charakteru finałów NBA.

„[He] Musisz czuć się lepiej w międzyczasie, zwłaszcza te dwa dni wolne między grami, zamiast grać codziennie. Myślę, że wracając do serii Milwaukee, graliśmy prosto przez 17 dni dziennie, więc będzie to miało wpływ na wyjście z operacji. Odłożymy jego minuty i sprawimy, że znów poczuje się dobrze, a to oczywiście pomoże nam iść naprzód.

READ  Ostrzeżenie przed prognozą intensywnych opadów deszczu i śniegu

Jeśli chodzi o Smarta, który przegapił mecze 1 i 4 z Miami – najpierw skręcenie pomocy, potem skręcenie kostki – Utoga powiedział, że jest w porządku po ciężkich minutach gry w 7 meczu Bostonu z Miami.

– Marcus, nie martw się o to – powiedział Utoga. „Cokolwiek to jest, zniknie w miarę upływu czasu.

„Tolerancja bólu to rzecz, on oczywiście może dużo grać, zrobił to [in Game 7] I grałem ciężkie minuty ”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *