Bailey Chappe kontra Patriots ławka Mack Jones. gruszki; Rookie QB walczy po gorącym starcie w przegranej „MNF”

Zadowolona

Mack Jones wrócił na boisko w poniedziałek wieczorem Patrioci, startując po raz pierwszy od czasu wykluczenia z gry w 3 tygodniu z powodu skręcenia kostki. Nie trwało to długo. Walcząc z bramy przeciwko Niedźwiedzie, były typ draftu w pierwszej rundzie otrzymał chór buu od tłumu na Gillette Stadium po rzucie przechwytu w drugiej kwarcie. Na następnym starciu w Nowej Anglii Jones został natychmiast zakwalifikowany do zastępcy debiutanta Bailey Sapp, który natychmiast wywołał atak z przyłożeniem.

23-letni Zappe stał się ulubieńcem fanów i sensacją w całej lidze w swoim pierwszym roku z Patriotami. Przejmując under center w 4 tygodniu po tym, jak Brian Hoyer doznał wstrząsu mózgu, aby zastąpić Jonesa, produkt czwartej rundy Western Kentucky pokazał równowagę i umiejętności w wygrywaniu ponownie jako starter w środku sezonu. Tymczasem Jones wahał się w kieszeni podczas swoich pierwszych zatrzasków z powodu kontuzji kostki.

Jones został oficjalnie wyrzucony z gry na nieco ponad 11 minut przed końcem pierwszej połowy. Po swoim debiucie w pełnym wymiarze godzin w drużynie w 2021 roku, wykonał tylko dwa przyłożenia w porównaniu do sześciu przechwytów w tym roku. Z drugiej strony Zappe był ostry z ławki w swoich pierwszych dwóch seriach przeciwko Chicago – w tym dwa przyłożenia. Ale wpadł w poważne kłopoty w poniedziałkowej porażce 33-14, rzucając parę przechwytów w drugiej połowie przeciwko Nowej Anglii.

Jones wykonał większość powtórzeń treningowych przed poniedziałkowym meczem, ale trener Patriots, Bill Belichick, wcześniej zostawił otwarte drzwi dla Zappe, aby był pierwszym QB zespołu, nawet po powrocie Jonesa do pełnego zdrowia. Po poniedziałkowym meczu Zappe powiedział dziennikarzom, że wiedział tylko o tym, że Jones rozpoczął mecz 7 tygodnia przeciwko Chicago „w tym samym czasie”, co sugeruje, że Belichick ukrył swoją strategię przed własnymi rozmówcami. Nie jest jasne, który QB rozpocznie się w tygodniu 8 i później.

READ  Stwierdzenie o ścięciu brata: Widziałem w nim Boga