Antalyaspor nie pokonał Ankaragücü: 1:1

Ankaragucu i Antalyaspor ścierają się w 34. tygodniu Spor Toto Super League. Mecz na Eriman Stadium zakończył się remisem 1:1.

W bezbramkowej pierwszej połowie Antalyaspor objął prowadzenie 1:0 w 68. minucie. Milson strzelił remis w Ankaragucu na 90 + 3.

Po tym meczu Antalyaspor zajmuje 12. miejsce z 37 punktami, a Ankaragucu wchodzi na ostatnie 4 tygodnie na 14. miejscu z 36 punktami.

W 35. tygodniu Ankaragu zmierzy się z Umraniyesporem w niedzielę 21 maja o godzinie 16.00. Antalyaspor podejmie Başakşehir tego samego dnia o godzinie 19:00.

Minuta meczu

Drużyna gości zaatakowała w 11. minucie, kiedy Perduk Özgür Yıldırım dośrodkował piłkę w środku pola karnego z prawej strony Doğuğana Cınıka i doszedł do Freddy’ego skórzaną rundą. Kogan Akan w ostatniej chwili posłał piłkę w róg, a Freddie strzelił w dolną część lewego słupka.

W 12. minucie gospodarze Arda Kiziltak rzucili piłkę za obronę przeciwnika z własnej połowy, a Chow wszedł w pole karne z prawego rogu i stanął twarzą w twarz z bramkarzem. Strzał Chowa odbił piłkę do bocznej siatki.

W 24. minucie atak drużyny gości wysłał Larssona w pole karne, dośrodkował piłkę po prawej stronie i pokonał skórzanego bramkarza Gokana Akana, gdy zaatakował go Dokugan Sinic.

W 28. minucie Fraport TAV Antalyaspor wykonał rzut rożny z lewej strony, a Fernando głową skierował piłkę w pole karne. Po strzale głową Perduka Osgura Yıldırıma z prawej strony punktu karnego piłka wbiła się w siatkę, po czym Chow opuścił linię bramkową.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, ponieważ w pozostałych minutach nie było już większych okazji.

MKE Ankaragücü był bliski zdobycia gola w 59. minucie. Emre Kılınç wszedł w pole karne swoimi przechwytami i zabrał piłkę do Malkuit. Kopnięcie Malcuita przeszło obok bramkarza i wpadło do siatki, ale w ostatniej chwili odebrał piłkę z niebezpiecznego pola przed linią obrony.

W 67. minucie Peritze wdarł się w pole karne z lewej strony i oddał strzał obok bramkarza Lighta, który przeciągnął piłkę w lewo i uderzył w nią w ostatniej minucie. Strzał Fıratcana Üzüma odbił się od bramkarza, trafił w pole karne, a bramkarz Leid tym razem znalazł się po jego prawej stronie, wybijając piłkę w róg, aby uniemożliwić zdobycie idealnej bramki.

READ  (Podsumowanie) Anadolu Efes - Monako Wynik meczu: 78-80 | Wielka strata w Stambule! - Wiadomości o koszykówce

Fraport TAV Antalyaspor objął prowadzenie w 68. minucie. Güray Vural, który znalazł się w środku pola karnego Ndao, odebrał piłkę po rzucie rożnym przeciwnika i szybko przemieścił się na połowę przeciwnika, po czym posłał okrągłego obrońcę do siatki: 0-1.

90+3. MKE Angarakusu złapał remis w ciągu kilku minut. Strzał Chowa trafił w pole karne i piłka odbiła się od obrony. Znalezienie piłki przed nim po sześciu podaniach, strzał Milsona trafił w skórzaną siatkę: 1-1.

Mecz zakończył się remisem 1:1.