2022 NFL Scouting Combine – wyniki trzeciego dnia: Georgia kradnie show, przeboje na krawędzi pokazują głębię

Obrona wyszła na boisko w sobotę trzeciego dnia Kombinatu Harcerskiego NFL. Zawody skautingowe dobiegną końca w niedzielę wraz z defensywnymi obrońcami i specjalnymi drużynami. Te perspektywy mają trudne zadanie do naśladowania po tym, jak linia defensywna i linebackers sprostali każdemu hype’owi.

Georgia kradnie show

Atak w obronie Jordan Davis skradł show wcześnie, biegnąc 4,78 sekundy na 40 jardów. Następnie wykonał szeroki skok na 10 stóp i 3 cale oraz pionowy skok na 32 cale; obaj byli najlepsi wśród wykonawców kombajnów, ważąc ponad 340 funtów wszechczasów. Jego kolega z drużyny, Devonte Wyatt, również był gwiezdny. Druga grupa defensywnych liniowców wkroczyła na boisko, a gwar nadal narastał. Przepychacz krawędzi Travon Walker osiągnął 4,51 sekundy doskoku na 40 jardów. Popisał się rzeźbioną ramą i świetnymi umiejętnościami poruszania się po workach. Jakby tego było mało, Jermaine Johnson II z Florida State, transfer z Georgii, również sprawdził się bardzo dobrze i prawdopodobnie ugruntował swoją pozycję jako kandydata w pierwszej rundzie.

Połączenie wydajności i rozmiaru Walkera prawdopodobnie gwarantuje, że nie wydostanie się on z pierwszej dziesiątki w NFL Draft 2022. Giants i Jets wyróżniają się jako dwie drużyny, które mogą być w mieszance.

Liderzy z Georgii kontynuowali podnoszenie programu Bulldogs dzięki znakomitym występom Channing Tindall i Quay Walker. Nakobe Dean nie startował.

Głębokość popychacza krawędzi na pełnym wyświetlaczu

Zespołom, które przegapią Aidana Hutchinsona z Michigan, Kayvona Thibodeaux z Oregonu, a teraz Walkera, nie zabraknie opcji dla zespołów, które potrzebują przepychacza krawędzi. Łącznie osiem osób, w tym Walker i Thibodeaux, przebiegło pod dystansem 4,6 sekundy na dystansie 40 jardów. Sam Williams Ole Miss, Boye Mafe z Minnesoty, David Ojabo z Michigan i wielu innych pasują do profilu wpływowych graczy w NFL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *