2022 Dynasty Fantasy Football Rookie Drafts: Jak i gdzie wybrać pakiet do biegania

Ogłoszono lądowania na Projekt NFL 2022. W swoich niższych ligach masz wiele możliwości wyboru we wszystkich rundach i jesteś chętny do zajęcia wymaganej pozycji; Biegiem z powrotem. Pytania: Do kogo kierujesz reklamy? Kiedy wybierasz? Skąd wiesz, kogo wybrać i dlaczego? Nie martw się, ten artykuł pomoże Ci poprowadzić Cię przez Twoje biegowe tragedie.

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że nigdy nie powinieneś być zmuszany do ponownego biegania, chyba że jest to absolutnie konieczne. Tak spalono ludzi Q Shawn wygrał I Trey Kazanie W poprzednich dwóch szkicach. Musisz znowu biec, a jeśli jesteś na zegarze, Wybierz najlepszego dostępnego gracza. Pierwsza zasada dynastii Zaciągaj talenty i handluj na żądanie. Masz cztery miesiące na wymianę, aby wypełnić pustkę, więc nie zmuszaj czegoś, co nie istnieje.

Pierwsza runda

W tym projekcie mamy dwóch pierwszych graczy – Sala Bryzy I Kenneth Walker III – A potem wszyscy inni. Jeśli musisz się cofnąć i jesteś właścicielem pierwszego ogólnego wyboru, masz szczęście. Jeśli twoja grupa ma szansę być gotowa do wyjścia na salę, ten wybór jest bezmyślny. Ale jeśli nie jesteś jeszcze gotowy do konkurowania i jesteś gotowy na 2023, powinieneś poszukać transakcji.

Korzystne byłoby również przeniesienie miejsca z powrotem do szkicu, ponieważ chodziarz będzie potrzebował pełnego sezonu pracy i treningu, aby każdy stał się wzorem, którego oczekuje. Drafting Walker nie tylko obniży wartość Twoich egzaminów roboczych w 2023 r., ale także zapewni Ci wysokiej jakości odtwarzacz.

Jeśli masz inny wybór, który nie ma dwóch pierwszych wyborów w pierwszej rundzie, nie wymuszaj niczego. Wymień ponownie lub wybierz najlepszego dostępnego gracza. Jednym z najgorszych błędów, jakie może popełnić wyimaginowany właściciel, jest bieganie. Narysuj tę wartość, a następnie wykorzystaj ją do handlu tym, czego potrzebujesz.

READ  Święty Koran został spalony przed Wielkim Meczetem w Sztokholmie w Szwecji

Druga runda

Dołącz do gry!

Osiągać Natychmiastowy dostęp Ten artykuł i tak dalej.

Dostęp na cały rok to tylko 49,99 USD.

Wypróbuj premię DLF za 7,99 USD z miesięczną subskrypcją.

Członkostwo Premium zapewnia dostęp do całej zawartości naszej wspaniałej dynastii przez cały rok. Zyskasz również dostęp do najlepszych zasobów dynastii fantasy football w branży. Łącznie z …

சிறந்த Najlepszy ranking rodowodowy w branży
Dynastia, debiutant i Superflex ATP
Analizator handlu dynastii i inne narzędzia
Nasze coroczne przewodniki po dynastii i nowicjuszach
5 365 dni Treść, narzędzia, porady i wsparcie
I wiele więcej!

Dołącz do DLF już dziś!

Potrzebujesz więcej informacji o DLF Premium?
Ucz się więcej

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Jesteś już członkiem Premium DLF?
Zapisz się teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *