Znany aktor Yusuf Atala aresztowany! W trakcie procesu ujawniono zysk o wartości 10 miliardów dolarów

Z otrzymanych informacji wynika, że ​​Prokuratura Generalna w Yalovej podjęła działania w związku ze skargami otrzymanymi od setek osób.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zespoły dyrekcji Jednostki ds. Zwalczania Handlu Ludźmi i Przestępczością Zorganizowaną (COM) policji prowincji przeprowadziły dwuletnie tajne dochodzenie w sprawie incydentu, w którym zginęły dziesiątki tysięcy osób, pod koordynacją głównego cywila Yalowa. Prokuratura.

W wyniku zdobytego materiału dowodowego policja podjęła działania mające na celu rozbicie organizacji, która dopuściła się takich przestępstw jak „zakładanie organizacji przestępczej we własnym interesie, oszustwa merytoryczne, przekupstwo i sprzeciw wobec ordynacji podatkowej”.
200 milionów zysków z „Schematu Crypto Pyramid”
Sprawdź wiadomości


500 osób, w tym on!  Kupowali go przez 49 lat i przeżyli szok w swoim życiu500 osób, w tym on! Kupowali go przez 49 lat i przeżyli szok w swoim życiu
Sprawdź wiadomości

Dla swoich bliskich zakładał wiodące firmy

Orhan Karaderili, szef organizacji przestępczej, która założyła 21 różnych firm, aby zapobiec sprawianiu ofiar kłopotów prawnych, został wciągnięty w operację prowadzoną w jego ultraluksusowej willi w Suvadi w Stambule. Karaderili był znany z posiadania wiodących firm założonych przez jego bliskich przyjaciół, brata, szwagra, siostrzeńca itp. Potwierdzono, że te firmy fasadowe oszukują obywateli, twierdząc, że oferują wakacje, nielegalnie dzieląc udziały w dzielnicach Termal w Yalova, Emet w Kütahya, Kuşadası w Aydın i Bodrum w Muğla.

class=”medyanet-inline-adv”>

Wielokrotnie dzielili się i sprzedawali udziały

Okazuje się, że spółka pierwotnie podzieliła umowę timeshare na 100 udziałów, a sto udziałów zatrzymywała dla siebie. Spółka podzieliła akcje własne przez 100 i w ten sam sposób sprzedała 99 akcji. stulecie Okazało się, że zostawiłem Shera samemu sobie. W ten sposób wyszło na jaw, że firma nielegalnie sprzedawała dziesiątki tysięcy osób.

Okazało się, że słynny aktor Yusuf Atala zarobił podczas tej operacji 10 miliardów dolarów.

Popularny aktor, dyrektor ds. marketingu Vimthi

READ  Obejrzyj cały 9. odcinek Ayuba przedstawiający podbój Jerozolimy przez Saladyna | Zwycięzca TRT 1 w Jerozolimie Selahattin Iubi Ostatni odcinek ONE PIECE – Wiadomości z seriali telewizyjnych Last Minute

Okazało się, że słynny aktor Yusuf Atala, dyrektor ds. marketingu organizacji przestępczej, który gościł ofiary w hotelu Dermal City w dzielnicy Termal za pośrednictwem Internetu, telefonu i SMS-ów, był znany jako „Linia”. menadżer”. Atala, znany jako szwagier Orhana Kartereli, był uznawany za jedną z kluczowych postaci w organizacji.


Chaos w 9. okręgu!  Secil Erzan i Bahar Candan walczą i trafiają do szpitalaChaos w 9. okręgu! Secil Erzan i Bahar Candan walczą i trafiają do szpitala
Sprawdź wiadomości


Oszustwo na 7 milionów lirów uchwycone kamerą w StambuleOszustwo na 7 milionów lirów uchwycone kamerą w Stambule
Sprawdź wiadomości

Oszukiwali 4,5 miliona tygodniowo

Szacuje się, że ta organizacja przestępcza nabyła nielegalne aktywa o wartości około 8–10 miliardów lirów, oszukując obywateli średnio na 4,5 miliona lirów tygodniowo. Ustalono, że podejrzani przetrzymywali w halach sprzedaży fałszywe rodziny kupujących i wywierali presję psychologiczną na ofiary. Mówi się, że ofiary uspokajano, dobierając personel w punktach sprzedaży do ich stylu życia, ekspozycji i stylu ubioru. Ustalono, że podejrzani posługiwali się kodami „AP” w przypadku rodzin, RAB w przypadku specjalistów od promocji oraz „Admin” w przypadku wykonawców kontraktowych.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zapłacili stronom ze skargami, a ich skargi zostały usunięte.

Z drugiej strony dowiedziano się, że firma, która otrzymała wiele negatywnych skarg w witrynach zawierających skargi, skontaktowała się z właścicielami przedmiotowych witryn i je usunęła. Według doniesień, witryny, które usunęły skargi, również zostały opłacone.


Zatrzymano 6 osób za oszukiwanie opinii publicznej poprzez sprzedaż fałszywych legitymacji prasowychZatrzymano 6 osób za oszukiwanie opinii publicznej poprzez sprzedaż fałszywych legitymacji prasowych
Sprawdź wiadomości


Miliony lirów zyskują na fałszywym profilu młodej dziewczyny!Miliony lirów zyskują na fałszywym profilu młodej dziewczyny!
Sprawdź wiadomości

Zatrzymano 11 podejrzanych

W trakcie operacji zatrzymano łącznie 29 osób, w tym wyższą kadrę kierowniczą spółek. Podejrzani przesłuchani na komisariacie zostali skierowani do sądu. Spośród 29 podejrzanych 11 zostało aresztowanych i osadzonych w więzieniu. Podczas gdy 16 podejrzanych zostało zwolnionych pod nadzorem sądu, 2 podejrzanych zostało zwolnionych po złożeniu zeznań.

READ  Dziewczyna hiszpańskiego obrońcy Trabzonsporu, Marca Bartry, pozowała nago

Wśród podejrzanych postawionych przed sędzią znaleźli się Orhan Karadereli, Yusuf Atala oraz CK, TK, KK, KOMC, aresztowani pod zarzutem tworzenia organizacji przestępczej. NTB i AS zostały aresztowane pod zarzutem przynależności do organizacji przestępczej. Aresztowani zostali wysłani do więzienia Kokeli Kandera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *