Zestaw wydań Apple iOS 16 na jutro; Niektóre z niesamowitych funkcji dostępnych wraz z iPhonem

Apple wypuszcza iOS 16 12 września. Oto nowe funkcje, które otrzymasz w iOS 16.

Jabłko Gotowy do publikacji iOS 16 jutro, 12 września. iOS 16 wprowadzi nowe funkcje dostosowywania i poprawi wrażenia z iPhone’a dla użytkowników. „iOS 16 wzbogaca iPhone’a o zupełnie nowe funkcje personalizacji, głębsze wglądy i bezproblemowe sposoby komunikowania się i udostępniania. Dostępny od 12 września” – powiedział Apple. Ponadto, zgodnie z informacjami dostarczonymi przez A Świergot Użytkownik-AppleTrack, Apple to potwierdził wysypka przez SOS Satelita Premiera w listopadzie jako część iOS 16.1.

„Apple potwierdził, że Emergency SOS via Satellite zostanie uruchomiony w listopadzie jako część iOS 16.1”, napisał na Twitterze AppleTrack. Apple wypuściło cztery modele iPhone’a 14, a mianowicie iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Seria Apple Watch 8, Ultra Watch, Watch SE, AirPods Pro 2 na imprezie Far Out w dniu 7 września. Ponadto wszystkie modele iPhone’a 14 obsługują system iOS 16. Nie trzeba dodawać, że inne iPhone’y, takie jak iPhone X, iPhone 11, iPhone 12 itp. iPhone 13 A wielu innych dostanie iOS 16.

Chcesz zobaczyć funkcje iOS 16? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

10 najważniejszych funkcji iOS 16

1. Ekran blokady: Otrzymujesz wszystkie nowe sposoby dostosowywania ekranu blokady. Wizualizuj swoje ulubione Zdjęcia, dostosuj style czcionek i wyświetl kolekcję widżetów, aby uzyskać informacje na pierwszy rzut oka. Ty również możesz Kliknij Twój ekran blokady przez cały dzień, po prostu dotknij go i przytrzymaj, a następnie przesuń palcem.

2. Utwórz wiele ekranów blokady: Możesz teraz tworzyć różne ekrany blokady, każdy z unikalnym tłem i stylem, oraz łatwo przełączać się między nimi. Przejrzyj galerię tapet z polecanymi zdjęciami i kolekcjami tematycznymi, aby uzyskać inspirację.

READ  Londyńskie lotnisko Heathrow twierdzi, że ogranicza pasażerów

3. Widżety ekranu blokady: Możesz wybrać wyświetlanie kolekcji widżetów jako części ekranu blokady, aby wyświetlić informacje, takie jak PogodaGodzina, data, poziom naładowania baterii, nadchodzące wydarzenia kalendarza, alarmy, strefy czasowe i postęp pętli aktywności.

4. Powiadomienia: Możesz wyświetlać powiadomienia na ekranie blokady w widoku listy rozszerzonej, widoku piętrowym lub widoku ukrytym. Powiadomienia pojawiają się u dołu ekranu, dzięki czemu nie przeszkadzają.

5. Ustaw ostrość łatwo: Nowy uproszczony system dla Focusa pozwala wybrać aplikacje i osoby, które chcesz otrzymywać powiadomienia, zezwalając na nie lub wyciszając je. Połącz ekran blokady z Focusem, aby wygląd i styl Twojego iPhone’a pasowały do ​​tego, jak chcesz z niego korzystać w danym momencie. Jednym przesunięciem możesz przełączyć się z osobistego skupienia na swoje centrum pracy za pomocą widżetów, które pokazują nadchodzące spotkania i listy rzeczy do zrobienia.

6. Udostępniona biblioteka zdjęć iCloud: Pojawi się jeszcze w tym roku. Możesz udostępnić bibliotekę zdjęć swojej rodzinie oraz oddzielną bibliotekę zdjęć iCloud maksymalnie pięciu osobom. Każdy ma równe uprawnienia do dodawania, edytowania i usuwania zdjęć w bibliotece udostępnionej. Ulubione, tytuły, a nawet słowa kluczowe są synchronizowane, więc jeśli ktoś uporządkuje kolekcję, wszyscy skorzystają.

7. Wiadomości: Możesz edytować właśnie wysłaną wiadomość lub wysłać najnowszą wiadomość w całości. Jeśli nie możesz teraz odpowiedzieć i chcesz wrócić do niej później, możesz oznaczyć wiadomość jako nieprzeczytaną. Wiadomość można edytować do 15 minut po wysłaniu. Nie wysyłaj żadnej wiadomości przez 2 minuty po jej wysłaniu.

8. Poczta: Inteligentne wyszukiwanie poprawia wyniki, poprawiając literówki i używając synonimów dla wyszukiwanych haseł. Od momentu rozpoczęcia wyszukiwania wiadomości e-mail zobaczysz lepszy widok udostępnionej zawartości i nie tylko. Otrzymasz powiadomienie, jeśli zapomnisz dodać ważną część wiadomości, na przykład załącznik lub adresata.

READ  Elon Musk przerwał milczenie na Twitterze zdjęciem swojej byłej żony papieża w Wenecji

9. Safari: Udostępniaj karty i zakładki, wysyłaj wiadomości i uruchamiaj FaceTime bezpośrednio z Safari. Niezależnie od tego, czy planujesz podróż z przyjaciółmi, czy kupujesz łóżko ze swoim partnerem, możesz udostępnić wszystkie zakładki w jednym miejscu. Jeśli znajdą coś lepszego, mogą też dodać zakładki.

10. Dom: Aplikacja Home została przebudowana, aby była jeszcze bardziej wydajna i niezawodna. Nawiguj po wszystkich akcesoriach inteligentnego domu na przeprojektowanej karcie Dom. Nowe kategorie dotyczące klimatu, oświetlenia, bezpieczeństwa i nie tylko umożliwiają dostęp do powiązanych części za pomocą jednego dotknięcia. A widok z wielu kamer umieszcza kamery inteligentnego domu z przodu i na środku.

Istnieje wiele innych funkcji, z których możesz korzystać. Sprawdź to tutaj. https://www.apple.com/in/ios/ios-16/features/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *