ZEGAREK: Sfrustrowani fani Broncos szokująco odmawiają pozostania na dogrywkę po nieprawdopodobnej stracie Denvera z Colts

Dobre zdjęcia

Kiedy kibice NFL opuszczają mecz wcześniej, ponieważ ich drużyna jest po złej stronie, tak nie było w czwartek wieczorem. Broncos Fani postanowili wyjść z Empower Field w Mile High tuż przed rozpoczęciem dogrywki źrebaki12-9 wygrana.

Po czterech czwartych ofensywy Denver, tysiące fanów najwyraźniej uznało, że wystarczy, i postanowili wyjść z gry po zakończeniu regulaminowego meczu z Broncos i Colts z remisem o dziewiątej. Najwyraźniej obserwowanie, jak ofensywa Broncos cofnęła się do 95 lat w piłce nożnej, było zbyt wielkim wyzwaniem dla obecnych kibiców.

Kamera z gry przyłapała fanów, którzy wyszli po tym, jak Russell Wilson rzucił kolano na ostatnią grę regulacji, aby wysłać grę do OT.

Nie będzie to dno Broncosów, ale powinno być blisko. Fani Broncosu postanowili siedzieć w korku, zamiast patrzeć, jak ich ulubiona drużyna gra kolejny mecz.

Fani opuszczający mecz byli wyraźnie sfrustrowani i prawdopodobnie miało to więcej wspólnego z faktem, że Broncos powinni byli wygrać ten mecz w regulaminie. Pozostając 2:19 do gry, Broncos prowadzili 9-6 i zmierzyli się z trzecią i czwartą z linii 13 jardów Colts. Jedyne, co musieli zrobić, to nie popełniać błędów i przynajmniej zdobyliby bramkę z pola z podjazdu, ale to nie miało być z Wilsonem rzucającym brzydkie przechwycenie.

Zamiast zamrozić grę, Wilson dał Coltom nadzieję, że nadal mogą wygrać.

Przechwytywanie Stephena Gilmore’a było drugim w meczu Wilsona i wydawało się być ostatnią kroplą dla większości fanów Broncos. Fani zatrzymali się, aby sprawdzić, czy obrona Broncos może zatrzymać Colts podczas późniejszej jazdy (i przypieczętować zwycięstwo), ale tak się nie stało. Zamiast tego Colts przeszli 72 jardy łodzią, która wysłała rzeczy do nadgodzin i wtedy tysiące fanów zdecydowało się odejść.

Fani w Denver spędzili większą część czterech kwadransów wygwizdując ofensywę Broncos, ale po dogrywce zdecydowali, że wyjście z gry było bardziej zabawne niż kibicowanie.

READ  Historyczny start Tampa Bay Rays ostatecznie kończy się porażką z Toronto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *