Odell Beckham Jr. Rekrutacja rozgrzewa drużyny NFL. Jeden ma już spory margines.

W Centrum od wielu lat Odell Beckham Junior. wszechświat, By Miller Był zegarmistrzem.

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie była głowa Beckhama, wszystko się rozpadało Giganci Nowego Jorku Albo tak naprawdę się nie spotyka Cleveland BrownsOsoby z wewnętrznego kręgu Beckhama generalnie miały ten sam pogląd: być może nie wiedzieli dokładnie, co myśli Beckham, ale nie było wątpliwości, kto to wiedział.

Posłuchaj von Millera.

Zalecenie było proste. Chociaż Miller nie jest gotowy, aby złamać zaufanie, jakim dzielą się dwoje przyjaciół i powiedzieć im dokładnie, co się dzieje, z pewnością od czasu do czasu rzuca aluzję. Zapewne żaden inny gracz NFL nie był tak konsekwentnie blisko Beckhama przez całą jego karierę. Obaj nadal rozmawiają. W wolnym czasie wspólnie pracowali i rehabilitowali się. Ich rodziny są blisko. W sezonie 2021 w końcu osiągnęli odwieczne marzenie, grając i wygrywając razem Super Bowl. Los Angeles RamsA do tego wisienka na wierzchu Jalan Ramsay I Aaron Donald Faktycznie Pomóż zaprojektować piękne pierścienie mistrzostw świata Idąc za tym.

Dlatego kiedy Miller niespodziewanie opuścił Rams podczas wolnej agencji, ci, którzy dobrze znali parę, nie mogli powstrzymać się od zastanawiania się, czy Beckham był zamkiem do powrotu do Los Angeles. Sezon 2022. Barany chcieli odzyskać Odella i mieli nadzieję, że uda mu się go ponownie włączyć w tym sezonie, z Beckhamem i Millerem wewnątrz kręgu, utrzymującymi pozornie niemożliwe drzwi otwarte. W końcu Miller zawsze był niezawodnym, a czasem przekonującym przyjacielem w życiu Beckhama. Tak bardzo Miller wyraził pomysł znalezienia sposobu na dołączenie do Beckham w Cleveland latem 2020 roku. Beckham mocno to odepchnął, być może przewidując wybuch, i ostatecznie został zwolniony z franczyzy w ostatnim sezonie poza sezonem.

READ  Watykan poinformował, że papież Franciszek będzie hospitalizowany przez kilka dni z powodu problemów z oddychaniem

Ale kiedy Miller został sprzedany Ramsom na początku listopada, ludzie z kręgu Beckhama zaczęli powtarzać tę starą wiadomość: Spytaj von Millera.

Von Miller z Buffalo może być najlepszym wyborem Billów w potencjalnym przejęciu wolnego agenta WR Odella Beckhama Jr. (Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports)

Nie ma wątpliwości, że już rekrutuje Beckhama i robi to w czasie, gdy szeryf próbuje wyrwać się z listy Clevelanda. W ciągu dwóch tygodni obaj dostali dokładnie to, czego chcieli. Brownowie niechętnie zgodzili się uwolnić Beckhama, a Miller i Ramsey natychmiast rozwinęli czerwony dywan między Kalifornią a Ohio.

Wszystko to jest oczywiście bardziej kwestią historii niż tajemnicy. Przyjaźń i wpływ, jaki obaj gracze mają na siebie, zostały nagrane wcześniej. Ale to ważny kawałek historii w nadchodzących dniach, ponieważ oczekuje się, że bezpłatna agencja Beckhama nabierze tempa w listopadzie. Pomimo rozdartego ACL poniesionego w lutowym zwycięstwie w Super Bowl, będzie to zatłoczony pokój, który będzie dzwonił. Nie tylko z powodu tego, co Beckham pokazał w swoim krótkim występie z Baranami w zeszłym sezonie, ale dlatego, że średnie drużyny ligi są pełne zespołów potrzebujących zastrzyku adrenaliny. Dużo Dobre zespoły przydałyby się utalentowanym zawodnikom, którzy w zeszłym sezonie wywarli tak dramatyczny wpływ w czerwonej strefie.

Barany z pewnością przydałyby mu się. Więc może? Green Bay Packers, Kansas City Chiefs, Baltimore kruki I kilka innych wykroczeń doświadcza rollercoastera z 2022 r. Z ich najlepszymi rozgrywającymi. Możesz być pewien, że Beckham ma ich wszystkich na oku. Przyznał się już do tego na Twitterze w czwartek, podczas wymiany z byłym graczem NFL Marcusem Spearsem.

W wymianie Beckham poprosił o usunięcie Spears Kowboje z Dallas Franczyza, w którą grał Spears i której używał, by dostarczyć swoją piątkę. Spears odpowiedział (zgadliście), szefami, pakowaczami, baranami, Rachunki bawole I kruki. Beckham odpowiedział: „Widzimy oko w oko” z parą uśmiechniętych emotikonów wysoko nad sobą.

READ  Cel z gry Grega Josepha z 61 jardów dał Wikingom przewagę 27:24 nad Giants.

(Musisz pokochać media społecznościowe za darmową agencję teatralną.)

Chociaż była to ważna wskazówka od Beckhama, można było powiedzieć coś więcej. Miller powiedział dziennikarzom w środę, że podoba mu się dopasowanie Beckhama do Billów i już wierzy, że wie, dokąd zmierza Odell.

„Rozmawiam z nim prawdopodobnie co tydzień” – powiedział dziennikarzom Miller. Obserwuję go i utrzymuję z nim kontakt. OBJ, jest weterynarzem w tej lidze. Rozumie zespoły i sposób ich budowania. zamierzam [the] Placówka treningowa Gigantów i Święci, Tampa i wszystko, co musisz zrobić. Musisz się rozejrzeć, obejrzeć ligę i zdobyć miłość.

„Wciąż jest na trasie Super Bowl. Zrobił wszystko w tej lidze. Chcesz chodzić dookoła i zdobyć miłość. Sposób, w jaki myślę o tym osobiście, myślę, że kiedy nadejdzie czas, aby zacząć ciąć blok, pomyśl o tym, kiedy ja” Mam zamiar ustąpić. [to] Biznes, już wiemy, gdzie on będzie. Z mojego punktu widzenia myślę, że wiem, gdzie on będzie.

Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers Tom Brady (12) rozmawia z Odellem Beckhamem Jr. przed meczem NFL przeciwko New Orleans Saints, niedziela, 18 września 2022 r. w Nowym Orleanie.  (Zdjęcie AP/Tyler Kaufman)

Odell Beckham Jr. dzielił chwilę z Tomem Bradym 18 września w Nowym Orleanie. Czy może odwiedzić Tampę podczas swojej trasy Super Bowl? (Zdjęcie AP/Tyler Kaufman)

Miller nie siedział tam z dziennikarzami i nie rozmawiał z Beckhamem, ponieważ myśli, że wróci z Baranami lub podpisze kontrakt z jednym z czołowych rywali Buffalo. Mówi to, ponieważ myśli – lub wie – że celem jest bawół. Skutecznie mówi: „Chcę, aby Odell poszedł tam i cieszył się miłością i uwagą, ale wiem też, że wraca do domu pod koniec nocy. A dom jest w Buffalo.

To był klasyczny moment perednicy von Millera. Ma to sens, ponieważ w tym momencie rachunki nie są trudne do sprzedania. Mają jednego z najlepszych rozgrywających w NFL Josh AllenKto może robić duże, przełomowe gry i reprezentuje ulepszenie? Mateusz Stafford. Billy mają słabą obronę i dominujący numer 1, co gwarantuje, że Beckham nie stanie się centralnym punktem obrony. Mają sztab trenerski i bazę fanów, która głęboko łączy się z zawodnikami. Mają możliwość dodania elementu w terminie wymiany i umocnienia i tak już elitarnej szansy na wygranie Super Bowl.

READ  Elon Musk wycofał się z umowy kupna Twittera

Aha, abyśmy nie zapomnieli, najlepszy przyjaciel Beckhama w NFL, Von Miller, prowadzi rekrutację.

Ten związek nie będzie kompletnym zamkiem na początku października — w końcu w harmonogramie jest dużo czasu i wiele może się nie udać w następnym miesiącu — ale jest tak blisko, jak się da. Szanuj to, co historia mówi ci o tej sytuacji i zwracaj uwagę na perednicę. Rekrutacja Odella Beckhama Jr. będzie fajna. Ale może się skończyć, zanim się zacznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *