Zegar skoku MLB, zakaz zmian, oficjalnie uznaje duże bazy

Nowe zasady, które można zmienić, wejdą w życie w sezonie zasadniczym 2023, ogłosiło MLB w piątek, po tym, jak większość członków Wspólnego Komitetu Turniejowego głosowała za wprowadzeniem zegara boiska, zakazu zmian i dużych baz.

Potencjalne zmiany nadchodzą również w mniejszych ligach. Po tym, jak Związek Zawodników Major League Baseball Player ogłosił w środę, że dołącza do AFL-CIO, tydzień po tym, jak związek zasygnalizował, że będzie naciskał na uzwiązkowienie nieletnich, komisarz Rob Manfred powiedział w piątek, że MLB dobrowolnie uzna związek pomniejszych graczy ligowych — niespodzianka. Biorąc pod uwagę długotrwałe napięcie między organami zarządzającymi baseballem.

„Uważam, że dzisiaj powiadomiliśmy MLBPA, że jesteśmy gotowi zawrzeć dobrowolną umowę o zatwierdzeniu. Myślę, że pracują nad językiem, kiedy mówimy” – powiedział Manfred w odpowiedzi na pytanie pod koniec konferencji prasowej, na której ogłosił zmiany zasad.

Związek odmówił komentarza na temat procesu, który szybko doszedł do tego punktu, ale może spowolnić, gdy strony wypracują szczegóły tej umowy. Dyrektor wykonawczy MLBPA, Tony Clark, powiedział w środę The Washington Post, że wierzy, że związek może negocjować. Układ zbiorowy pracy dla mniejszych ligowców poprzez szkolenie wiosenne w przyszłym rokuProces ratyfikacji jest pierwszą przeszkodą na tym, co może być krętą drogą do pierwszego CBA mniejszych lig.

Droga do wprowadzenia piątkowych zmian zasad – w szczególności zakazu rotacji i wprowadzenia zegara wysokości – była trudna. Obie zasady były dyskutowane przez lata, zanim zostały ostatecznie przetestowane w mniejszych ligach, a następnie dotarły do ​​stołu wspólnego komitetu, który zgodnie z ustaleniami związku powinien składać się z sześciu przedstawicieli MLB, czterech graczy i sędziego.

MLBPA wydała oświadczenie, w którym stwierdził, że żaden z czterech graczy na planszy nie głosował za wprowadzeniem zegara czasu gry lub zakazu zmiany, wyjaśniając, że przedstawiciele MLB nie biorą pod uwagę opinii graczy podczas finalizowania swoich propozycji przepisów. Jednak w trakcie kontrowersyjnego procesu rokowań zbiorowych tej wiosny, związek zgodził się na układ zbiorowy, w którym zespół podpisał projekt, który mówi, że MLB może wprowadzić dowolne zmiany zasad, niezależnie od tego, co myślą zaangażowani gracze.

READ  W sprawie Kobane zapadła decyzja zakazująca demonstracji w 6 miastach

„Przywódcy piłkarzy w całej lidze byli zaangażowani w negocjacje dotyczące zasad terenowych za pośrednictwem Komitetu Zawodów i dostarczyli konkretnych i praktycznych informacji zwrotnych na temat zmian proponowanych przez biuro komisarza”, powiedział związek w piątkowym oświadczeniu. „Major League Baseball nie chciał w znaczący sposób zająć się obszarami zainteresowania zgłaszanymi przez graczy, w wyniku czego gracze w lidze jednogłośnie głosowali przeciwko wprowadzaniu zasad, które obejmowały zmiany w defensywie i użycie timera boiska”.

Manfred przyznał, że zasady nie zostały i nie będą zaakceptowane przez wszystkie segmenty głównych graczy – niektórzy z nich korzystają bardziej na zmianach niż inni, a niektórzy mają większy wpływ na siebie i swoje ćwiczenia między wysokościami. niż inni.

„Trudno osiągnąć konsensus w grupie graczy, aby zmienić grę, zająć stanowisko w sprawie zmiany gry” – powiedział Manfred. „Ostatecznie myślę, że to, co tutaj zrobiliśmy, to dać fanom grę, którą chcą zobaczyć po dokładnym rozważeniu wszystkich tych elementów”.

Siedząc z konsultantem Theo Epsteinem i wiceprezesem wykonawczym MLB Morganem Schwartzem, Manfred ogłosił to podczas konferencji prasowej pokazywanej w telewizji klubowej na Wschodnim Wybrzeżu, gdy gracze zaczęli walczyć o piątkowe mecze. Ta wiadomość wcale nie jest zaskakująca. Ale przynajmniej w klubie New York Yankees ogłoszenie wywołało dyskusje wśród kadry kierowniczej, graczy i menedżerów.

„Jestem w tym. Myślę, że to są rzeczy, które mogą mieć pozytywny wpływ na naszą grę. Zobaczmy, dobrze?” Menedżer Yankees, Aaron Boone, powiedział: „Mam nadzieję, że są to małe rzeczy, które prowadzą do bardziej rozrywkowego i ogólnie lepszego produktu. Mam przynajmniej nadzieję, że te rzeczy są pozytywne”.

Menedżer San Francisco Giants, Gabe Kapler, nazwał zmiany „ogromnymi” i przetworzył je z perspektywy swojego zespołu: powiedział NBC Sports i inne Zegar skoku może pomóc personelowi narzutowemu Giants, którego nauczono „naciskać tempo” i nie musieć się dostosowywać.

READ  AKP odpowiedziała: CHP nie może zgłosić kandydata w Saruhanli

Menedżer Chicago Cubs David Ross się roześmiał Na pytanie o większe piętra, jedynym jednomyślnym głosem grupy było zwiększenie z 15 cali kwadratowych do 18 cali kwadratowych. Niektórzy twierdzą, że promują pirackie witryny. Inni sugerowali, że zapewnienie obrońcom i biegaczom więcej miejsca, aby uniknąć kolizji w bazach, byłoby największą korzyścią dla bezpieczeństwa graczy.

Menedżer Tampa Bay Rays Kevin Cash powiedział MLB Network Radio Jeśli fani chcą zmian, które te zasady mogą wprowadzić, on i jego gracze będą musieli o to zapytać. Dodał, że jego organizacja zajmie zimę, aby dowiedzieć się, jak działać w ramach nowych przepisów.

„W tym sezonie ciężko pracowaliśmy nad najlepszymi sposobami przekazania tego zawodnikom i wdrożenia ich podczas wiosennych treningów i sprawdzenia, czy są jakieś korzyści” – powiedział Cash.

Jeśli zasady staną się oficjalnym piątkiem, każdy będzie miał mnóstwo czasu na dostosowanie grafików, strategii i podejścia do zmian, które zostaną wdrożone podczas wiosennych treningów. Zmiany w MLB były stałe od początku pandemii, ponieważ gracze dostosowali się do protokołów BHP, uniwersalnego napastnika, nowych testów substancji lepkich i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *