Użytkownicy Robinhood kupują i utrzymują firmy, które „znają, rozumieją i którym ufają na dłuższą metę”. Oto ich ulubione akcje.

Firmy technologiczne, producenci pojazdów elektrycznych i niektóre akcje pamiątkowe są częścią ogólnej mieszanki akcji w portfelach użytkowników Robinhood, zgodnie z nowym indeksem brokera skierowanym do nowych inwestorów.

Są to akcje takie jak Amazon AMZN,
+2,66%,
Microsoft MSFT,
+2,30%,
Tesla DSLA,
+3,60%,
jabłko jabłko,
+1,88%,
Ford Motor Company F,
-0,32%
i Disney TIS,
+2,54%.
I to jest Neo Nio,
+8,37%,
GameStop GME,
+11,96%
oraz akcje AMC AMC Entertainment Holdings,
+12,50%
Preferowane jednostki kapitałowe APE,
+8,22%.

Robinhood pokazuje, że użytkownicy Robinhood kupują – i zachowują – to, co wiedzą, rozumieją i ufają na dłuższą metę” – podała firma w piątkowym porannym ogłoszeniu. Robinhood publikuje Indeks Inwestora.

„Indeks pokazuje, w jaki sposób nasi klienci inwestują w oparciu o 100 najczęściej posiadanych akcji Robinhood”, podała firma w oświadczeniu.

„W przeciwieństwie do większości innych indeksów, nie jest on ważony dolarami, ale zaufaniem. Zaufanie klienta mierzymy dla każdej inwestycji, patrząc na procent ich portfela” – dodał Robinhood.

W przeciwieństwie do innych indeksów nie jest on ważony dolarami, ale zaufaniem. Mierzymy zaufanie klienta do każdej inwestycji, patrząc na procent jego portfela”.


– Indeks inwestorów Robinhood

„Aby zapewnić, że wszyscy klienci są równo reprezentowani, uśredniamy zaufanie dla każdej inwestycji, niezależnie od tego, czy mają na koncie 20, czy 20 milionów dolarów” – dodał.

„Indeks nie odzwierciedla pozycji ani wyników żadnego indywidualnego inwestora, ale raczej jest ogólnym spojrzeniem na to, w co inwestują nasi klienci w ujęciu porównawczym”, powiedział Robinhood, zauważając, że indeks będzie aktualizowany co miesiąc. (Indeks nie obejmuje funduszy giełdowych ani kryptowalut.)

Jak zauważają inwestorzy instytucjonalni i detaliczni Zmienne rynki akcji i oceniam Szanse na recesjęRobinhood wierzy, że użytkownicy będą mogli zobaczyć, na co lokują swoje pieniądze.

READ  Ograniczenia graniczne COVID dla imigrantów po orzeczeniu Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych

W 2021 r. 100 najszerszych akcji dla użytkowników Robinhood pokonał ogólną wydajność kompozytu Nasdaq, a według danych Robinhood obie są teraz na równi.

NASDAQ COMP,
+2,11%
Od początku roku spadł o prawie 23%. Dow Jones Industrial Average DJIA,
+1,19%
spadł o prawie 12%, a S&P 500 SPX,
+1,53%
15% zniżki w tym okresie.

Gdy inwestorzy zmagają się z niestabilnymi rynkami akcji i oceniają możliwość recesji, Robinhood wierzy, że użytkownicy znajdą wartość w obserwowaniu, gdzie inni lokują swoje pieniądze.

„Weryfikacja jest bardzo ważna dla segmentu naszych inwestorów, więc uznają to za bardzo cenne” – powiedział Steve Quirk, dyrektor ds. maklerskich Robinhood.

Innymi słowy: walidacja to skuteczna świadomość, że konkretna grupa ludzi przyjmuje to samo podejście; Niektórym pomaga im to poczuć, że nie są sami.

Oczywiście istnieje ryzyko związane z śledzeniem tego, co robią inni, ale Quirk zauważył, że indeks jest punktem danych informującym o decyzjach inwestorów.

Inne wskaźniki przedstawiają ponury obraz rynków akcji. Według najnowszych danych ponad połowa społeczeństwa głosowała, że ​​ceny akcji spadną w ciągu najbliższych sześciu miesięcyStudium organizacyjne Od Amerykańskiego Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Ale może to być sygnał „kupuj”, ponieważ system postrzega ankietę nastrojów jako „wskaźnik przeciwny”, na przykład możliwości uzyskania wartości.

Ogólnie rzecz biorąc, do najczęściej reprezentowanych sektorów w indeksie należą dobra konsumpcyjne, technologia i usługi konsumenckie, powiedział Robinhood.

Na początku 2021 r. akcje memów, takich jak GameStop, poszybowały w górę, dzięki wsparciu mediów społecznościowych z miejsc takich jak WallStreetBets firmy Reddit.

Ale Robinhood znalazł się pod ostrzałem za tymczasowe wstrzymanie zamówień na GameStop i inne firmy podczas szaleństwa handlowego. Bo to był konieczny krok WspółwymaganiaCEO i współzałożyciel Vlad Tenev powiedział później, podkreślając, że większość użytkowników Robinhooda. Kupuj i trzymaj inwestorów Zamiast traderów skupiających się na grach krótkoterminowych.

READ  National Signature Day 2021: Ogłoszenia na żywo, ranking rekrutacji do futbolu uniwersyteckiego, początkowy okres podpisywania, zajęcia

Teraz Robinhood ma nowe wyzwanie: trudne warunki na giełdzie uderzają w portfele użytkowników i szkodzą samej firmie. W zeszłym miesiącu Denev Ogłoszone plany redukcji personelu o 23% Ze względu na słabe warunki gospodarcze zawieszono działalność handlową, a wartość ich zapasów spadła.

Aktywa pod depozycją spadły o 31% w porównaniu z pierwszym kwartałem do 64,2 miliarda dolarów w drugim kwartale, podał Robinhood w swoich wynikach za drugi kwartał.

kaptur robinhood,
+4.95%
Akcje spadły o prawie 40% od początku roku.

Czytaj więcej:

Akcje GameStop rosną po mniejszej niż oczekiwano stracie, ale firma „pozostaje zdezorientowana”, mówi Wedbush

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *