Zaskakujące oświadczenie seksualne szkockiej gwiazdy Jamesa McAvoya

Jego najnowszy film „Podkręć słońce!” Szkocki gwiazdor James McAvoy nakręcił zaimprowizowaną scenę seksu po tym, jak podczas kręcenia upadł i doznał kontuzji kolana.

W rozmowie z Martinem Compstonem i Gordonem Smartem w podcaście „Restless Natives” McAvoy w następujący sposób ujawnił dziwny moment na planie w lutym:

„Przedostatni dzień zdjęć zakończył się kręceniem przez nas dziewięciu scen seksu grupowego. To ulepszony scenariusz. „Było ostro, wszyscy wypiliśmy dużo whisky, była nagość i całowanie”.

Almudena kocha…

„Jest wspaniała hiszpańska aktorka, Almudena Amor, z którą kręciliśmy sceny. Nie powinniśmy z tego żartować i słusznie. Jest wyższy ode mnie, 1,90. „W pewnym momencie trzymałem go do góry nogami i robiliśmy coś dziwnego, a jeden z nich chwycił mnie za kark i zaczął gryźć w szyję” – powiedział.

Ten ruch spowodował, że aktor stracił równowagę, co spowodowało ogromne zachwianie się. „Myślę, że zostałem ranny podczas kręcenia filmu” – powiedział 44-letni aktor, mocno uderzając kolanami o podłogę. powiedział.

Mierzący 1,70 m wzrost McAvoya był w przeszłości problemem i gwiazda ujawniła już, że z tego powodu został odrzucony z kilku filmów.

READ  „Pragnęłam urodzić jego dzieci…” Teraz z największą miłością wychowuje swoje prawdziwe dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *