Zabił brata podcinając mu genitalia i gardło… Tak wyjaśniono powód morderstwa

Data utworzenia: 10 lipca 2024 r., 14:57

Emre Dorun (31 l.), który jako dziecko wykorzystywał seksualnie swojego starszego brata Murada Can Dorun (32 l.) w dystrykcie Karamurzal w Kokheli, podciął sobie szyję i genitalia, został skazany na dożywocie bez zmniejszenia kary. Sąd jednomyślnie oddalił wniosek o nieuczciwą prowokację.

class=”medyanet-inline-adv”>

Do zdarzenia doszło 22 kwietnia ubiegłego roku na 4. piętrze budynku zlokalizowanego przy ulicy 204. w dzielnicy 4 Lipca, w dzielnicy Karamurcel. Oskarżony Emre Doran powiedział ojcu, że jego starszy brat Murad Can Doran wykorzystywał go seksualnie, gdy był dzieckiem. Ojciec chciał porozmawiać z bratem o tym, co powiedział mu Doran, ale Emre Doran nie wrócił tego dnia do domu. Następnego ranka Emre Dorun poszedł do domu i dźgnął swojego starszego brata, Murata Can Dorun. Po zdarzeniu policja zatrzymała Emre Doruna 1 km dalej, który szedł ulicą z nożem w dłoni. Policja i zespół ratownictwa medycznego zostały wysłane do domu po tym, jak Doran powiedział zespołowi policji, że zabił swojego brata. Po przybyciu pod wskazany adres zespoły stają przed martwym ciałem Murada Can Doruna. Kiedy Emre Doran został aresztowany i osadzony w więzieniu, wytoczono przeciwko niemu sprawę z żądaniem surowego dożywocia za „morderstwo z premedytacją przeciwko swoim przełożonym z poczuciem okrucieństwa”.

class=”medyanet-inline-adv”>

„Gdybym nie podniósł głosu, dokonałby czynu”

Zatrzymany oskarżony Emre Doran i prawnicy partii wzięli dziś udział w rozprawie przed Pierwszym Wysokim Trybunałem Karnym w Kokeli. Na pytanie przewodniczącego przewodniczącego dotyczące wykorzystywania seksualnego oskarżony Doran powiedział: „Byłem molestowany seksualnie przez mojego brata, kiedy byliśmy w naszym domu, gdy miałem 6–7 lat. Zdjął mi bieliznę. Jeśli się nie odezwałem, zrobiłbym to samo. Kiedy byłem w tym wieku, mój brat „Byłem zszokowany, gdy zobaczyłem, że on robi to samo” – powiedział prawnik Torunia.

Zabił brata podcinając mu genitalia i gardło... Tak wyjaśniono powód morderstwa

Emre Toruń

Rabat nie został zastosowany

READ  Nowy Surface Dock Microsoftu porzuca zastrzeżony port i korzysta z Thunderbolt 4 – Ars Technica

Zapytany o ostatnie słowa oskarżony odpowiedział: „To decyzja sądu”. Skład orzekający stwierdził, że nie ma potrzeby skazywać oskarżonego za przestępstwo „umyślnego zabójstwa przeciwko kascie wyższej” i „powinien on zostać skazany na rygorystyczne dożywocie za przestępstwo umyślnego zabójstwa na przełożonym”. Dziedzictwo’. Choć sąd większością głosów uznał, że nie należy stosować nieuzasadnionej prowokacji, nie zastosowano żadnego złagodzenia kary ze względu na brak wyrzutów sumienia oskarżonego.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zabił brata podcinając mu genitalia i szyję... Tak wyjaśnił powód morderstwa

Murat Can Toruń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *