Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI: Setar Tanrissen, Abdullah Cranberry Sherbet, doznał krwotoku mózgu! Settar Tanrıöğen przeprowadził kolejną operację – informacja prasowa

Setar Tanrissen niedawno trafił do szpitala i zdiagnozowano u niego krwawiący tętniak (tętniak tętnicy łączącej przedniej) w jednym z naczyń mózgowych. Ponownie przeszedł operację.

class=”medyanet-inline-adv”>

Z jego mózgu usunięto płyn

Setar Tanresen, który zasłynął w latach 90. rolą „Saltere Abi” w „Teatrze Pir Dimet”, został ponownie dźgnięty nożem w wyniku nagromadzenia się płynu mózgowo-rdzeniowego. Operacja trwała 1,5 godziny, po operacji artystka znalazła się pod intensywną opieką.

„Ta operacja była świetna”

Ogłaszając wiadomość o pierwszej operacji, aktorka i była modelka Ebru Teston powiedziała: „Mój brat Setar miał wczoraj wylew krwi do mózgu. Operacja przebiegła pomyślnie. Mam nadzieję, że wkrótce wyzdrowieje. Kochamy Cię” – napisał.

Settar Tanrıöğen doznał wylewu krwi do mózgu i przeszedł kolejną operację.

Skargi na spowolnienie ruchów i mowy!

W oświadczeniu wydanym przez szpital po pierwszej operacji „Settar Tanrıöğen był hospitalizowany z powodu utrzymującej się od ponad tygodnia infekcji dróg oddechowych, a także opóźnień w ruchach i mówieniu oraz sporadycznie krótkotrwałej dezorientacji. W wyniku badań i W badaniu stwierdzono krwawienie tętniakowe w jednym z naczyń mózgowych. Po tej diagnozie „przeszedł operację i skutecznie zatamowano krwawiący tętniak. Po zabiegu nasz pacjent został ponownie zabrany na oddział intensywnej terapii. Nadal znajduje się pod obserwacją na oddziale intensywnej terapii, a w chwili przybycia do szpitala był przytomny.”

Settar Tanrıöğen doznał wylewu krwi do mózgu i przeszedł kolejną operację.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kim jest SETTAR TANRIÖĞEN?

Urodził się 22 października 1960 roku w Denizli. Setar Tanresen, absolwent Wydziału Archeologii i Historii Sztuki na Uniwersytecie Hacettepe, znany jest z roli Saltire Abi w teatrze Bir Dimet.

Settar Tanrıöğen doznał wylewu krwi do mózgu i przeszedł kolejną operację.

W 2009 roku zagrała w filmie „Wavian” u boku Pinnura Kayi, Engina Kunaidina, Ergana Kesela, Ilkera Aksum i Serry Yilmaz. W 2010 roku zagrała w filmie „Shadows and Suretler”, napisanym i wyreżyserowanym przez Dervisa Jaime'a. Przed kamerą pojawił się w 2015 roku w filmie „Shakli”. Później zagrał główną rolę w komedii „Highlight Uncle”.

Setar Tanrissen zagrał rolę „Saliha Celika” w serialu „Baba Kandir”, który był emitowany w latach 2015–2017.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *