Menedżerowie Mirian uczestniczyli w konferencji Citi Technology Conference za pośrednictwem Investing.com


©Reuters.

Atlanta – Mirion Technologies, Inc., firma specjalizująca się w ochronie przed promieniowaniem i technologii. (NYSE: MIR) ogłosiła, że ​​kadra kierownicza wyższego szczebla weźmie udział w nadchodzącej konferencji branżowej. Dyrektor generalny Thomas Logan i dyrektor finansowy Brian Schopfer wezmą w środę udział w konferencji Citi Global Industrial Technology and Mobility Conference w Miami na Florydzie.

Prezentacja liderów Mirion odbędzie się o 13:50 czasu wschodniego i będzie dostępna za pośrednictwem transmisji internetowej na żywo. Zainteresowane strony mogą znaleźć łącze do transmisji internetowej w sekcji „Wydarzenia i prezentacje” na stronie internetowej Spółki poświęconej relacjom inwestorskim. Po wydarzeniu na żywo nagrana wersja webcastu zostanie zarchiwizowana i udostępniona w ciągu dwunastu godzin osobom, które nie będą mogły uczestniczyć w sesji na żywo.

Mirion jest znany ze swojej pracy w zakresie ochrony przed promieniowaniem, dostarczając technologie krytyczne dla laboratoriów badawczo-rozwojowych, obiektów nuklearnych i zastosowań medycznych. Firma zatrudnia około 2700 pracowników, działa w 12 krajach i ma siedzibę w Atlancie w stanie Georgia. Jej rozwiązania z zakresu medycyny nuklearnej, radioterapii QA, dozymetrii zawodowej i diagnostyki obrazowej mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności w służbie zdrowia.

Artykuł powstał przy wsparciu sztucznej inteligencji, został przetłumaczony i zrecenzowany przez autora. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi warunkami.

READ  Deep Mind popchnął ludzkość do przodu o 800 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *