Yukatel Adana Demirspor 0-3 Galatasaray Podsumowanie wyników meczu | Zgadza się, G. Sir! Rekord Superligi został pobity

Liderzy Galatasaray zmierzą się z Yukatel Adana Demirspor w meczu otwarcia 34. tygodnia Trendiol Super League. Zespół Żółto-Czerwonych zwyciężył 3:0 po bramkach w drugiej połowie i nie popełnił żadnego błędu w wyścigu o mistrzostwo. Oto wszystkie szczegóły meczu Adana Demirspor vs Galatasaray…

W 34. kolejce Trendiol Super League Yukatel Adana Demirspor zmierzył się u siebie z liderem Galatasaray. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla gości.

Hakim Ziyech w 53. minucie, Kerem Demirbey w 64. minucie i Mauro Icardi w 90+1 minucie strzelili zwycięskie gole dla Chimboma.

Po tym wyniku G.Saray wzrósł do 93 punktów. Blue Lightning, którzy nie wygrali od 4 meczów, nadal mają 41 punktów.

W 35 tygodniu ligi A. Demirspor podejmie Istanbulspor. Galatasaray będzie gościć na swoim terenie drużynę EMS Yapi Sivasspor.

Aslan pobił rekord Superligi!

Cimbom Trendyol pokonał Adanę Demirspor w Super League i pobił rekord ligi, wygrywając swój 15. mecz z rzędu.

W zeszłym sezonie G. Sarre miał 12-25 lat. W ciągu tych tygodni wygrał 14 meczów. Dzięki temu zwycięstwu żółto-czerwoni poprawili swój rekord zwycięstw z rzędu.

OKAN BURUK nie dokonał żadnych zmian w 11

Trener Galatasaray Ogan Bruk obronił pierwszą 11-tkę ostatniego meczu Siltas Yappi Bendixspor, który był gościem Yukatel Adana Demirspor w 34. tygodniu Trendiol Super League.

W meczu na stadionie New Adana wzięła udział drużyna żółto-czerwona; Muslera, Köhn, Abdülkerim Bardakcı, Nelsson, Kaan Ayhan, Torreira, Kerem Demirbay, Barış Alper Yılmaz, Mertens, Ziyech, Icardi wystąpili w pierwszej 11.

A. 2 Zmiany w Temerspore

Trener Yukatel Adana Demirspor Hikmet Karaman dokonał 2 zmian w drużynie meczu Yilport Samsonspor po zremisowaniu 1:1.

Zespół Blue-Dark Blue zmierzył się z liderem ligi w wyjściowej jedenastce w składzie Makhometaliyev, Atal, Gravillon, Semih Guler, Mohammadi, Maestro, Michut, Yusuf Barasi, Mendoza, Yusuf Erdogan i Balotelli.

READ  Niesamowity gol Paula Onuwachu w prasie światowej! „Bez wątpienia jest kandydatem do nagrody Puskasa” – Trabzonspor (DS) news

Protokół meczu

W pierwszej minucie Mendoza przesunął podanie Balotelliego z prawej strony poza pole karne za tylną obroną, ale bramkarz Muslera skierował piłkę na rzut rożny.

W 12. minucie po podaniu Khana Ayhana, Kerem Demirbay mocno uderzył z prawej strony pola karnego i piłka odbiła się od poprzeczki.

W 17. minucie Baris Alber Yilmaz, który otrzymał piłkę po swojej prawej stronie po podaniu Mertensa w polu karnym, został zablokowany przez bramkarza Makhomedalijewa.

W 26. minucie Balotelli złapał piłkę Mendozy poza polem karnym, a bramkarz Muslera odbił jego strzał w róg.

W 42. minucie mocny strzał Jiecha zza pola karnego minął.

W 49. minucie Balotelli znalazł strzał Mendozy, który odbił się od Muslery i jego strzał minął.

Cel! Galatasaray objął prowadzenie w 53. minucie. Gdy Mertens przyjął piłkę od przeciwnika przed polem karnym, mocny strzał Dzieka trafił w siatkę z prawej strony bramkarza Makomedalijewa: 0-1

W 62. minucie Mendoza zobaczył, jak dośrodkowanie Yusufa Erdogana z lewego skrzydła odbiło się od obrony i dotknął bramkarza Muslerę, ale Muslera wybił piłkę.

W 63. minucie szybki atak Adany Demirspor sprawił, że podanie Mendozy prawym skrzydłem znalazło się w polu karnym, a Youssef Barasi odbił piłkę obok bramkarza Muslery.

Cel! Galatasaray powiększył różnicę do 2 w 64. minucie. Kerem Demirbey, który przyjął piłkę z prawego skrzydła, minął przeciwnika, a następnie lewą nogą uderzył piłkę w siatkę pod wąskim kątem w polu karnym, niedaleko linii końcowej: 0-2.

Cel! 90+1. Galatasaray strzelił trzeciego gola w minucie. Podanie Mertensa w pole karne na lewym skrzydle na pole karne, strzał Icardiego wpada do siatki: 0-3

Ponieważ w meczu nie padło więcej bramek, Calatazar wygrał 3:0.