Tureccy studenci wyróżniają się w konkursie ICT

Tureccy studenci wyróżniają się w konkursie ICT – Tech News

Konkurs Huawei ICT Competition 2023–2024 zorganizowany pod hasłem „Połącz, wygraj, przyszłość”. Ceremonia wręczenia nagród regionalnego finału europejskiego była świadkiem sukcesu tureckich studentów. W wydarzeniu, które odbyło się z udziałem Ministerstwa Młodzieży i Sportu Republiki Turcji oraz Konsulatu Chińskiego w Stambule, wręczono nagrody zwycięskim studentom i administratorom Akademii Informatyki Huawei na Włoskiej Politechnice Marche. oraz Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Oświaty, Nauki i Kultury (UNESCO) wzięły udział w ceremonii wręczenia nagród, wygłaszając swoje przemówienia.

Przyczyni się do rozwoju naukowego i technologicznego

W swoim przemówieniu Xiaodong Wei, Konsul Generalny Chińskiej Republiki Ludowej w Stambule, powiedział: „Chciałbym podziękować Huawei za jego wkład w rozwój technologii informacyjno-komunikacyjnych w Turcji i na świecie. „Mam nadzieję, że konkurs ICT Huawei będzie przyciągał coraz więcej uwagi i tym samym jeszcze bardziej przyczyni się do rozwoju naukowo-technologicznego świata” – powiedział.

Najważniejsze nagłówki dnia

Wszelkie prawa do artykułów, aktualności, filmów i zdjęć publikowanych w serwisie haberturk.com należą do Haberturk Gazetecilik A.Ş. Cytowanie źródła nie może być cytowane bez pozwolenia.

Prawa autorskie © 2021 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Habertürk Gazetecilik A.Ş.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *