Wyniki współpracy FIFA i EA Sports w zakresie gier wideo

Gry te nie oferują jednak tego samego rodzaju symulacji meczów, jakie znają fani EA Sports Edition. W tym celu konsumenci zostaną poproszeni o poczekanie do 2024 roku, kiedy FIFA zapowiada, że ​​uruchomi konkurencyjną grę symulacyjną piłki nożnej.

„Obiecuję, że prawdziwa, prawdziwa gra z nazwą FIFA będzie najlepsza dla graczy i fanów piłki nożnej” – powiedział prezes FIFA Gianni Infantino. „Nazwa FIFA” – zasugerował, aby system odzyskał ją do własnej gry – „jedyny uniwersalny, oryginalny tytuł”.

Ostatnia umowa EA Sports-FIFA została podpisana 10 lat temu, ale oznaczała poważną zmianę technologiczną w międzyczasie, ale oznaczała kolejny poważny wstrząs w FIFA, który prawie upadł w 2015 roku po poważnym skandalu korupcyjnym. Biuro Infantino w tym roku próbowało – i Często się nie udał – Otwórz nowe źródła przychodów.

Kiedy nawet bezpośrednie rozmowy między Infantino a Andrew Wilsonem, dyrektorem naczelnym sztuk elektronicznych, nie przyniosły przełomu, obie strony zgodziły się na harmonijną separację, powiedział Wilson.

„Chodzi o to, jak możemy zrobić więcej dla graczy, ile możemy zrobić dla fanów, jak możemy dać im dodatkowe możliwości gry i jak możemy wprowadzić partnerów do gry i wyjść poza granice tradycyjnej gry. Powiedział w wywiadzie.

Według tych, którzy znają przemówienie, FIFA podwoiła opłatę licencyjną i poszukuje możliwości zintegrowania swojej marki z innymi produktami cyfrowymi, w tym innymi grami wideo. Okazało się to krokiem naprzód dla EA Sports, które teraz musi zmienić nazwę legionu oddanych fanów na inną.

READ  Czy USA rozdadzą F-16? Oświadczenie prezydenta Erdogana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *