Sędzia cofnął nakaz pogardy wobec Trumpa podczas procesu cywilnego

Pan. Trump zaprzeczył pomyłce i nazwał panią James „skrajnie lewicową rasistką”.

Kiedy prawnicy byłego prezydenta powiedzieli, że w pełni przeszukali akta poszukiwane przez śledczych pani James, sędzia Engoron powiedział w kwietniu, że prokuratorzy nie przedstawili wystarczających szczegółów w oficjalnych dokumentach prawnych o tym, jak te przeszukania zostały przeprowadzone i kto je przeprowadził. Kiedy oni i oni zostali potraktowani, poszedł, by pogardzać panem Trumpem.

Pan. Prawnicy Trumpa odwołali się od nakazu pogardy i zasygnalizowali w środę, że będzie on kontynuowany. Pan. Chociaż Trump będzie musiał zapłacić 110 000 dolarów, pieniądze mogą być na razie przechowywane w depozycie, co oznacza, że ​​biuro pani James może nie otrzymać pieniędzy, dopóki nie zostanie rozstrzygnięta apelacja.

110 000 $, panie Podkreślenie powagi zniewagi, nawet jeśli zaokrąglenie jest błędem dla kogoś z bogactwa Trumpa. Pan. Trump nie chciał dzielić się swoimi pieniędzmi, a jego prawnicy agresywnie opowiadali się za porzuceniem finansowych elementów nakazu pogardy.

„To dużo pieniędzy” – powiedziała w środę w sądzie Alina Habba, jeden z jej prawników.

Z grzywną, panie Prawnicy Trumpa, panie Musisz złożyć co najmniej jeden dodatkowy dokument od pracownika wykonawczego Trumpa, poświadczający politykę firmy dotyczącą przechowywania jego danych. Osobno, panie HaystackID, zewnętrzna agencja, która przegląda dokumenty Trumpa, musi zakończyć przegląd dokumentów. Pan. Prawnicy Trumpa twierdzą, że wciąż brakuje pięciu pudełek.

READ  Biden spotkał się z polskim przywódcą w celu omówienia wojny na Ukrainie

Pan. Oprócz zażądania od Trumpa akt, pani James próbowała również przesłuchać pod przysięgą byłego prezydenta i jego dwoje dzieci, Donalda Trumpa Jr. i Ivankę Trump. (Jego biuro przeprowadziło wywiad z Ericiem Trumpem, innym członkiem rodziny, w październiku 2020 r.) Sędzia Angoron nakazał Trumpowi usiąść na rozprawie, ale odwołali się od nakazu i będą dyskutować w sądzie apelacyjnym później w środę po południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *