Wynik Georgia CFP National Championship Score przeciwko Alabamie: Ogłoszenia na żywo

Alan Blinder

dług…Kevin C. Cox / Getty Images

Georgia broniła statusu Stetson Bennett przez większą część grudnia jako kwartał otwarcia. Następnie ukończył dwie trzecie swoich podań na 313 jardów i trzy przyłożenia w Orange Cup przeciwko Michigan.

Ale w grudniu była brzydka podróż – była przeciwko Alabamie. W tym meczu Bennett strzelił 29 punktów za 48. Rzucił trzy przyłożenia, ale także rzucił dwa przechwyty.

Poniedziałek może zaoferować kolejną dawkę wyzdrowienia, a nawet odrobinę zemsty. (Bennett był rozgrywającym, gdy Georgia przegrała z Alabamą w 2020 roku. Tego wieczoru zakończył z mniej niż połową swoich podań w Tuscaloosa.)

„Myślałem, że dobrze zagrałem w meczu o mistrzostwo SEC” – powiedział Bennett w zeszłym tygodniu. „Popełniłem kilka błędów, których nie możesz popełnić przeciwko dobremu zespołowi. Ale wykonałem kilka dobrych rzutów, dobre wyniki. Więc moim głównym celem w grze w Michigan jest usuwanie błędów i kontynuowanie robienia tego, co robię lepiej.

Bennett robi wiele wspaniałych rzeczy dla dużej publiczności uniwersyteckiej piłki nożnej, jeśli nie zawsze wszystkich na Twitterze.

„Nie sądzę, żeby ludzie zdawali sobie sprawę z tego, jak bardzo zawodnikiem był Stetson Bennett w rozgrywającym” – powiedział trener z Południowej Karoliny, Shane Beamer, wspominając, jak rozgrywający był w drużynie harcerskiej Bennett, gdy był asystentem w Georgii pod kierownictwem Kirby’ego Smarta.

„Pamiętam, że Kirby codziennie przychodził na zebranie personelu o tym nowym uczniu, Stetsonie Bennetcie, io tym, jak nie mogli go powstrzymać” – powiedział Beamer.

W ciągu trzech sezonów w Gruzji Bennett zanotował 4077 mijanych jardów, aw tym sezonie rozpoczął 11 meczów, w tym ponad 2600.

Alabama zasygnalizował, że nie martwi się, jak często Bennett widział swoją obronę w ostatnich latach.

READ  Ta dzielnica poszła do urn! „Nie” padło z urny wyborczej: burmistrz natychmiast wydał rozkaz

Pete Golding, koordynator obrony w stanie Alabama, powiedział: „Myślę, że próbujesz nakłonić go do podjęcia decyzji, jaki to jest zasięg, co przed nim, jaka jest presja” – powiedział koordynator obrony Alabamy Pete Golding. „Co ważne, czytając pre-snap myśli, że ma taki wygląd, a potem piłka wraca, ma inny zasięg lub inny nacisk, wcześniej było inaczej. Teraz musi pomyśleć.

To nie znaczy, że Alabama go nie zauważyła.

Okrzyknięty najlepszym obrońcą sezonu, powiedział obrońca Crimson Tight, Will Anderson Jr. „Jego zdolność do wychodzenia z kieszeni jest jedną z największych i najsilniejszych umiejętności, jakie posiada. Myślę, że potrafi rozciągać gry rękami. Ale musimy go kontrolować. Myślę, że bieganie nogami i bieganie przez boisko to najważniejsza część jego gry. Musimy go trzymać w kieszeni. I musi uważać, żeby nie wpaść na nas przez pole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *