Wśród finalistów GSMA z projektem Odin Cloud

Wśród finalistów GSMA z projektem Odin Cloud – Tech News

W organizacji znanej również jako „Oskary” świata komunikacji mobilnej Odin zwrócił na siebie uwagę jako tureckie firmy w kategorii „Najlepsze rozwiązanie chmurowe”. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas największego na świecie wydarzenia poświęconego technologii mobilnej „GSMA Mobile World Congress (MWC) 2024” w Barcelonie w Hiszpanii.

Dzięki swojemu doświadczeniu i możliwościom inżynieryjnym w branży telekomunikacyjnej Odine działa w branży IT i jej pomocniczych komponentach, oprogramowaniu, usługach i sprzęcie od 2000 roku. Dostarcza sprzęt infrastrukturalny, usługi pamięci masowej i środowisko sieciowe wszystkim międzynarodowym operatorom telekomunikacyjnym, aby mogli prowadzić swoją działalność biznesową za pośrednictwem środowiska chmurowego.

ODINE cieszy się międzynarodowym uznaniem

Dyrektor generalny Odine, Alper Tunga Burak, dokonał następującej oceny, stwierdzając, że skupiają się one na wyeliminowaniu zależności od serwerów fizycznych i zwiększeniu efektywności operacyjnej poprzez świadczenie usług wirtualizacji operatorom w Turcji i na całym świecie: „Jako Odine działamy w obszarze, w którym istnieją bariery wejścia na rynek są wysokie. Branża telekomunikacyjna odchodzi od tradycyjnych systemów. przechodzi na systemy oparte na chmurze i oprogramowaniu, ponieważ oferuje to poważną przewagę kosztową. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie usług infrastruktury sieci telekomunikacyjnej w chmurze prywatnej lub hybrydowej z powodzeniem zainstalowaliśmy pierwszą komercyjną chmurę w Turcji rozwiązania infrastrukturalne jako jeden z największych operatorów w Turcji. W dalszym ciągu świadczymy usługi inżynierii terenowej. Jesteśmy jednym z czołowych na świecie pod względem infrastruktury, skali i mocy przetwarzania danych, a teraz, dzięki temu programowi, jesteśmy dumni, że jesteśmy jednym z finalistów w kategorii GSMA Global Mobile Awards w kategorii Najlepsze rozwiązanie chmurowe. „Uwzględnienie naszych osiągnięć w tak prestiżowych instytucjach jest ważnym wskaźnikiem naszego zaangażowania w realizację naszych celów i naszego sukcesu w skali globalnej” – powiedział.

READ  Parker Rover to statek kosmiczny znajdujący się najbliżej Słońca – najświeższe informacje technologiczne

Najważniejsze nagłówki dnia

Wszelkie prawa do artykułów, aktualności, filmów i zdjęć publikowanych w serwisie haberturk.com należą do Haberturk Gazetecilik A.Ş. Nie można cytować źródła bez pozwolenia.

Prawa autorskie © 2021 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Habertürk Gazetecilik A.Ş.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *