Will Smith rezygnuje z Akademii po uderzeniu Chrisa Rocka na Oscara

Will Smith zrezygnował z Oscars Academy po incydencie, podczas którego spoliczkował komika Chrisa Rocka.

Aktorowi groziły działania dyscyplinarne, takie jak możliwe wydalenie lub zawieszenie w Akademii.

Zamiast tego zdecydował się zrezygnować. W oświadczeniu Smith nazwał swoje działania „szokującym, bolesnym i niewybaczalnym” i powiedział, że zaakceptuje wszelkie „dalsze konsekwencje”, o których Akademia może się jeszcze zdecydować.

„Lista tych, których skrzywdziłem, jest długa i obejmuje Chrisa, jego rodzinę, wielu moich drogich przyjaciół i bliskich, wszystkich obecnych i globalną publiczność w domu” – kontynuował oświadczenie Smitha.

„Zdradziłem zaufanie Akademii. Pozbawiłem innych nominowanych i zwycięzców możliwości świętowania i bycia uhonorowanym za ich niezwykłą pracę. Jestem załamany. „

Przeczytaj w całości oświadczenie aktora o rezygnacji tutaj.

Rezygnacja Smitha następuje po tym, jak aktor wszedł na scenę podczas rozdania Oskarów i uderzył w Rocka po komiku zażartował z żony Smitha i koleżanki z aktorki, Jady Pinkett Smith.

„Jada, kocham cię. Jane 2nie mogę się doczekać, aby cię zobaczyć – zażartował w wyraźnym odniesieniu do ogolonej głowy aktora.

Pinkett Smith – który ogłosił w zeszłym roku że ogoliła głowę po walce z łysieniem – można było zobaczyć na widowni wraz z mężem, przewracając oczami na żart.

Po komentarzu Rocka Smith wstał i zaczął iść w kierunku sceny.

„Uh oh …” Rock był słyszany. Smith następnie uderzył w Rock, a następnie zszedł ze sceny z powrotem na swoje miejsce.

Uzyskaj dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz na 30-dniowy darmowy okres próbny

Zapisz się

„Will Smith właśnie wywalił mi w dupę”, powiedział Rock, w tej chwili wyglądając na wyraźnie zszokowanego.

Słyszano wtedy, jak Smith krzyczał: „Nie wyrzucaj z siebie imienia mojej żony”, na co Rock odpowiedział: „Wow… koleś. To było GI Jane żart. „

READ  Oto „ta” decyzja o nie ściganiu Ayhana Bory Kaplana i to, co wydarzyło się później

„Nie wyrzucaj imienia mojej żony z twoich pieprzonych ust” — znowu krzyknął Smith. „Zamierzam…” odpowiedział komik, który wydawał się zdenerwowany interakcją.

„To była najwspanialsza noc w historii telewizji” – powiedział Rock, zanim przeszedł do wręczenia nagrody dla najlepszego filmu dokumentalnego.

Dowiedz się dokładnie, co rezygnacja Smitha oznacza dla jego przyszłości na rozdaniu Oskarów tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *