Wiadomości Trumpa dzisiaj: Aides ujawniają możliwą datę ogłoszenia kampanii prezydenckiej w 2024 r.

„Przygotuj się”: Trump mówi, że będzie ponownie kandydował na prezydenta w 2024 r.

Po tym, jak Donald Trump powiedział wczoraj na wiecu w Sioux City w stanie Iowa, że ​​chce kandydować na prezydenta w 2024 r., wiele agencji donosi, że 14 listopada to data, w której jego doradcy ogłoszą nową kampanię.

„Zrobię to jeszcze raz, aby nasz kraj odniósł sukces, był bezpieczny i chwalebny” – powiedział Trump na wiecu zeszłej nocy. „Przygotuj się, to wszystko, co ci mówię – już niedługo. Bądź gotów.”

Nie podjęto ostatecznej decyzji w sprawie terminu ogłoszenia, ale pan Trump intensywnie dąży do tego od ponad roku.

Ponadto urzędnicy Departamentu Sprawiedliwości dyskutowali o potencjalnej potrzebie specjalnego obrońcy na przesłuchania w sprawie dokumentów z 6 stycznia i Mar-a-Lago, ponieważ wydaje się, że próba Trumpa 2024 jest możliwa, donosi CNN. Oczekuje się gorączkowej aktywności po wyborach uzupełniających.

Tymczasem sędzia zajmujący się sprawą o oszustwo w New York Prokuratura Generalna Letitia James przeciwko Trump Organization i rodzinie Trumpów będzie miał niezależny organ nadzorczy nadzorujący agencję, ograniczający jej potencjał biznesowy.

1667577000

Trump otworzył ostatni wiec w połowie semestru w stanie Iowa listą znanych nam skarg

Donald Trump wszedł na scenę w czwartek o 20.30 w Sioux City w stanie Iowa i natychmiast zaczął dyskredytować kraj, którym prowadził dwa lata temu, nazywając stan Hawkeye „oblężonym” przez galerię znanych złoczyńców, w tym mówcę domu Nancy Pelosi . Pelosi, senator Chuck Schumeri Prezydenta Joe Biden.

Według Andrzeja FeinbergaPełny raport:

Andrzej Notty4 listopada 2022 15:50

1667575245

Główny Strażnik Przysięgi załamał się w sądzie

Stewart Rhodes, szef Gwardii Przysięgłej, który w powstaniu 6 stycznia stoi w obliczu zdradliwych zarzutów o spisek, zajął stanowisko na swoim procesie — a pytania od jego zespołu obrony doprowadziły go do łez:

Alex Woodward W wyglądzie Rhodesa jest coś więcej.

Andrzej Notty4 listopada 2022 15:20

1667573407

Ogłoszenie plotki Trumpa skłania ludzi do…

Po ogłoszeniu nastąpi kilka dni wydarzeń, Zgłoszono Axios.

Tydzień po semestrze 8 listopada kohorty finalizują swoje harmonogramy i przygotowują się do wyjazdu. Ale jak napisał na Twitterze dziennikarz Greg Bluestein z Atlanta Journal-Constitution, oświadczenie „może pojawić się w samym środku potencjalnej tury Senatu w Gruzji” – podobnie jak w cyklu 2020, który może określić, która partia kontroluje Senat. .

Gustaw Glander obraca się wokół reakcji.

Andrzej Notty4 listopada 2022 14:50

1667571673

Czy ogłoszenie Trumpa to prawdziwa plotka?

CNN i Aksjos Cykl wiadomości mógł szybko przejąć, że Donald Trump może ogłosić kandydaturę na prezydenta 14 listopada, ale nie są to pierwsze historie, które zgłaszają zbliżające się ogłoszenie – i nie są pierwszymi, którzy oferują konkretną datę, jak Sam Politico Stein wskazuje:

Andrzej Notty4 listopada 2022 14:21

1667570418

Trump wścieka się nad „zajęciem majątku” przez nowojorskiego sędziego.

Donald Trump jest coraz bardziej zły na toczący się przeciwko niemu i jego firmie prokurator generalny stanu Nowy Jork Letitia James, a w tym tygodniu jego gniew był podsycany przez niemożność odzyskania kontroli nad wysiłkiem – ostatnio sędzia mianował niezależnego obserwatora do nadzorowania Organizacja Trumpa. Zakaz przenoszenia aktywów bez uprzedzenia.

Andrzej Notty4 listopada 2022 14:00

1667568657

Trump narzeka na „straszne dzieci”.

Podczas przemówienia na wiecu, aby pokazać poparcie dla gubernatora Iowa Kim Reynolds i senator USA Chuck GrassleyZamiast tego Trump zaczął chwalić się własnym osiągnięciem, wskazując na zmiany w podatku od nieruchomości, które obniżyły kwotę, jaką bogaci płacą, gdy wysyłają pieniądze swoim dzieciom.

W tym momencie ojciec pięciorga dzieci został nagle odsunięty na bok, wywołując furię nad spadkami i ludźmi pozostawiającymi swój majątek „okropnym dzieciom”.

Andrzej Notty4 listopada 2022 13:30

1667566555

Trump „Rozważa ogłoszenie z 2024 r. 14 listopada” – Raport

Aksjos Raporty z dzisiejszego ranka sugerują, że członkowie wewnętrznego kręgu Donalda Trumpa rozważają ogłoszenie kampanii prezydenckiej 14 listopada, co oznaczałoby, że mógłby spędzić prawie dokładnie dwa lata, próbując odzyskać swoją pracę.

Według magazynu, powodem ogłoszenia jest to, że przyjęcie pana Trumpa ma dobrze wypadać we wtorek wieczorem, próbując odeprzeć potencjalnego pretendenta do nominacji w 2024 roku.

Jednak raport jest podobny do wielu, które krążyły od czasu odejścia Trumpa. jak Aksjos pisze: „To jest Trump. Więc wszystko może się zdarzyć – lub nie. Nie ma nic wspólnego z czasem, nic nie jest pewne. Ale ci, którzy byli z nim blisko od lat, walczą o następny wyścig”.

Alisha Rahman Sarkar Sprawozdania:

Andrzej Notty4 listopada 2022 12:55

1667565000

Marjorie Taylor Green kibicuje fanom Trumpa na Paul Pelosi

Marjorie Taylor Zielona Zwolennicy Trumpa szydzili z Paula Pelosiego i wysadzili go za to, że nie strzelał i nie zabił podejrzanego, który brutalnie zaatakował go młotkiem.

Graeme Massey zna historię.

Oliver O’Connell4 listopada 2022 12:30

1667563200

Sędzia blokuje transfer aktywów Trump Organization

The Stan Nowy Jork Nadzór sędziowski Prokurator Generalny Letycja JamesSprawa o oszustwo przeciwko byłemu prezydentowi Donald TrumpJego rodzina i jego imię osiedle i zakazuje agencji licencyjnej przenoszenia majątku byłego prezesa lub jego firmy bez powiadomienia sądu i biura prokuratora generalnego.

Sędzia Sądu Najwyższego hrabstwa Nowy Jork, Arthur Engron, w czwartek przychylił się do wniosku pani James o niezależnego obserwatora, który nadzorowałby przestrzeganie jej nakazu, który zostanie wybrany z listy zaleceń przedstawionych przez panią James i Trump Organization.

Andrew Feinberg zna szczegóły.

Andrzej Notty4 listopada 2022 12:00

1667561457

Trump ponownie kandyduje na prezydenta

Były prezydent Donald Trump Nadal rzucił mocną wskazówkę, że może uciekać biały Dom Trzeci raz w 2024 roku po miesiącach spekulacji.

Zwrócił się do wiecu wyborczego Miasto SiuksIowa powiedziała w czwartek wieczorem, że pan Trump „bardzo, bardzo, prawdopodobnie” złoży kolejną kandydaturę na prezydenta.

„Teraz zrobię to ponownie, aby nasz kraj odniósł sukces, był bezpieczny i chwalebny” – powiedział Trump na imprezie wspierającej republikańskiego senatora Chucka Grassleya.

„Przygotuj się, mówię ci – bardzo szybko. Przygotuj się – powiedział Trump, gdy tłum skandował jego imię.

45. prezydent powtórzył również fałszywe twierdzenie, że wygrał wybory prezydenckie w 2020 roku.

Alisha Rahman Sarkar raporty.

Andrzej Notty4 listopada 2022 11:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *