Al Michaels: Myślę, że liga chciałaby, aby Daniel Snyder sprzedał drużynęDobre zdjęcia

W trzecim kwartale czwartkowego meczu Commanders i Bears Al Michaels z Amazona skomentował utrzymujące się kontrowersje wokół właściciela Washingtona Daniela Snydera. Biorąc pod uwagę koneksje Allena na najwyższym poziomie NFL, jego słowa — starannie sformułowane jako spekulacje — dokładnie oddają nastrój obecnych władz.

– Mam wrażenie, że liga chce, żeby Snyder sprzedał drużynę – powiedział Al. „Niekoniecznie zamierzam głosować, ale sprzedać drużynę. Oczywiście, ponieważ stało się to dużym problemem w lidze. Zobaczymy, co się stanie. Myślę, że przed nami jeszcze długa droga, a Dan jest bardzo znany z tego, że kopie obcasy w ziemię.

To jest problem. Snyder okopał się po piętach. Nie sprzeda. Im mocniej próbują go sprzedać, tym mocniej będzie walczył – albo poprzez spory sądowe, albo rozpowszechnianie”.brudny” rzekomo zebrał, lub jedno i drugie.

Jak mówimy od początku kontrowersji, przekonanie Snydera pochodzi z testamentu Na koniec oddaj zespół swoim dzieciom. Na początku tego roku sugerowaliśmy, że najlepszym kompromisem byłoby dla Snydera trwałe ustąpienie, podczas gdy jego żona kieruje zespołem. oficjalnie przeniesiony do swoich dzieci. Podczas gry wstępnej w Amazon Michael Smith wspomniał o tej możliwości.

Ma to sens, ale może być za późno. Ci sami właściciele, którzy chcą pozbyć się Snydera, mogą chcieć pozbyć się wszystkich Snyders, Dan nie ma bezpośredniego ani pośredniego wpływu na franczyzę.READ  Joe Biden ponawia apel o nowe zabezpieczenia głosowania podczas wizyty w Selmie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *