Wiadomości technologiczne (15–21 stycznia 2024 r.)

W tym tygodniu w naszym podsumowaniu „Wiadomości technicznych” ze świata i Turcji uwzględniliśmy kilka wydarzeń technologicznych i cyfrowych. Oto wiadomości techniczne na tydzień obejmujący trzeci tydzień stycznia (15–21 stycznia 2024 r.)!

Miesiąc styczeń Trzeci Zakończyliśmy tydzień. W tym tygodniu miało miejsce kilka wydarzeń skupiających się na biznesie, gospodarce, technologii i technologiach cyfrowych. Byliśmy świadkami działań krajowych i międzynarodowych marek napędzających agendę biznesową, gospodarczą i technologiczną. Tak czy inaczej, mamy trzeci tydzień stycznia „tygodnia Wiadomości technologiczne (15–21 stycznia 2024 r.)

Wiadomości technologiczne (15–21 stycznia 2023 r.)

Najnowsze wiadomości technologiczne z tego tygodnia (15–21 stycznia 2024 r.) obejmują następujące nagłówki:

  • Spotkania inauguracyjne trwają
  • Raport Międzynarodowy – publikacja 2023
  • Sposoby na wygranie wydarzenia e-commerce
  • Odkrycie dinozaura w Nowym Meksyku
  • Odbyła się gala rozdania nagród Emmy
  • Zgłoś wartości wskaźników
  • Najlepiej sprzedające się samochody w Europie
  • Pierwszy turecki astronauta w kosmosie
  • Pierwszy z Japonii

Oto główne nagłówki drugiego tygodnia stycznia dotyczące kluczowych tematów technologii, biznesu, technologii cyfrowych i gospodarki. Teraz poznajmy szczegóły wiadomości. Oto najważniejsze wiadomości technologiczne tygodnia!

Spotkania inauguracyjne trwają

Startup Talks są regularnie organizowane przez Co-Founder Academy we współpracy z Synergią i Co-Founder.Work. Branding wspierany jest przez Turcję Przemówienia otwierające Na swoich spotkaniach w tym tygodniu TENN I COLIN Zarządza nim jej założyciel Ali Osman Büyükkarabacak Przepraszam Partner założyciel Hulusi Siriki i rozmawiam przez telefon Partner firmy dr. Występuje razem z Koganem Alpenem.

Raport Międzynarodowy – publikacja 2023

Kontynuujemy agendę tygodnia z głównym tematem technologii. Na całym świecie Ponad 80 tys Globalna platforma content marketingu z siedzibą w Europie, która obejmuje w swoim portfolio platformy medialne i oferuje możliwości transmisji w 30 językach Whitepress zrobione przez „Stan SEO i content marketingu: Raport Międzynarodowy 2023” Zostało opublikowane. W raporcie reprezentowana jest Turcja, w której swoje opinie wyraziło 57 specjalistów ds. marketingu cyfrowego, najlepszych na świecie w swojej dziedzinie. Mürsel Ferhat Sağlam trzymany Raport, opublikowany w kilku językach, w tym angielskim, niemieckim i tureckim, został udostępniony na całym świecie.

READ  Kim jest nowy minister przemysłu i technologii Mehmet Fatih Kasir i ile ma lat? - Wiadomości z ostatniej chwili Türkiye

Sposoby na wygranie wydarzenia e-commerce

Mamy dobrą wiadomość dla MŚP i przedsiębiorców w Adanie i okolicach! W Adanie, 30 stycznia 2024 r Czaty i samouczki dotyczące handlu elektronicznego To się stanie. Dzień rozpocznie się jednodniowym szkoleniem „Pierwsze kroki w handlu elektronicznym dzięki szkoleniu DCMAX”, po którym nastąpi rozdział „Jak odnieść sukces na wydarzeniu e-commerce”. Podczas tego bezpłatnego i otwartego dla społeczeństwa szkolenia i wydarzenia zostaną udostępnione informacje i doświadczenia dotyczące procesów start-upów w e-biznesie od a do z. W ramach szkolenia obejmującego aplikację uczestnicy otrzymają stronę internetową. Dzięki temu uczestnicy zyskają możliwość doświadczenia handlu elektronicznego. Czytaj więcej

Odkrycie dinozaura w Nowym Meksyku

W Nowym Meksyku odkryto bliskiego krewnego tyranozaura, zwanego „królem dinozaurów”, który żył 71 milionów lat temu. Odkrycia opierają się na częściowej czaszce pobranej kilka lat temu z zachodniej części Nowego Meksyku i wystawionej w Muzeum Historii Naturalnej i Nauki w Nowym Meksyku (NMMNHS).

Odbyła się gala rozdania nagród Emmy

Ogłoszono zwycięzców tegorocznej 75. edycji Nagród Emmy, organizowanych przez Akademię Sztuki i Nauki Telewizyjnej. Ceremonia wręczenia nagród w Peacock Theatre w Los Angeles została przełożona z powodu strajku w Hollywood. Podczas gdy seriale telewizyjne Warisu i Niedźwiedź odcisnęły piętno, zdobywając 6 nagród, Beef zdobył 5 nagród. Ceremonię poprowadził Anthony Anderson.

Zgłoś wartości wskaźników

Kontynuujemy agendę tygodnia z głównym tematem technologii. Według „Raportu wartości wskaźników” ogłoszonego przez Radę ds. Jakości Szkolnictwa Wyższego w Turcji w latach 2018–2022 1 milion 957 tysięcy studentów porzuciło szkołę.

Najlepiej sprzedające się samochody w Europie

Ogłoszono najlepiej sprzedające się modele i marki samochodów w Europie w 2023 roku. Pierwsze miejsce zajęła Tesla Model Y z 254 822 egzemplarzami, a za nią plasowała się Dacia Sandero z 235 893 egzemplarzami. Trzecie miejsce na liście zajmuje Volkswagen T-Roc z 206 438 egzemplarzami.

Pierwszy turecki astronauta w kosmosie

Kontynuujemy agendę tygodnia z głównym tematem technologii. Statek kosmiczny SpaceX, w tym pierwszy turecki astronauta Alper Gezeravcı, pomyślnie wystartował z należącego do NASA Centrum Kosmicznego im. Kennedy'ego na Florydzie o godzinie 16:49 czasu lokalnego amerykańskiego (00,49 liry tureckiej). „Przyszłość jest w niebie” – to pierwsze słowa Gezeravcı, który przez 14 dni w kosmosie przeprowadzi 13 różnych badań naukowych na ISS.

READ  Urzędnik Amazona mówi o rasizmie: inteligentne produkty zamknięte do użytku – Breaking News

Pierwszy z Japonii

Japonia wykonała miękkie lądowanie na powierzchni Księżyca za pomocą statku kosmicznego SLIM (Smart Lander for Investigating Moon). Tym samym Japonia ma zaszczyt być piątym krajem, który wylądował na Księżycu, po Ameryce, Rosji, Chinach i Indiach.

Oceniliśmy program technologiczny

Zakończyliśmy kolejny tydzień pełen wrażeń w świecie cyfrowym i technologii. Obejmuje to trzeci tydzień stycznia (2024 r.). (15 – 21 stycznia 2024) Tak to zostawiliśmy. Można powiedzieć, że trzeci tydzień stycznia był bardzo aktywny pod względem technologicznym. To był także tydzień nowych technologii i startupów. Ponadto Marka TürkiyeZnaczący postęp nastąpił także w Omówiliśmy je wszystkie w tej kolumnie.


Podcast tygodnia


Wiadomości technologiczne (8–14 stycznia 2024 r.)

Aktywuj subskrypcję newslettera

Zapisz się na naszą listę mailingową, aby otrzymywać aktualne artykuły, aktualności branżowe i bezpłatne wydarzenia.

Dzięki za subskrypcję.

Coś poszło nie tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *